Elévové srdnatě bojovali na turnaji ve Staré Boleslavi

19. 1. 2020

Elévové

2 minuty čtení

Elévové SKV absolvovali další tři duely v letošní sezoně. Tentokráte k nim vycestovali do Staré Boleslavi a postupně se utkali s týmy z Kutné Hory, Mladé Boleslavi a z Čerčan. Skvělý report z turnaje nám poslala Viki Maříková, která přímo na místě fandila svému sourozenci.

V neděli jsem se byla podívat na bráchu, který hraje za elévy. První zápas proti FBC Kutná Hora - Orlové byl svižný a rychlý. Naši kluci se rvali a myslím, že protivníci z Kutné Hory se docela zapotili. Zápas jsme ale nakonec prohráli 7:9.  Byla znát převaha soupeřů, ovšem vítězství jsme jim nedali zadarmo.

Ve druhém utkání kluci nastoupili proti Technology Florbal MB Black. Ukázali jsme zase výbornou formu, kluci běhali jako o život, padlo hodně gólů, ale soupeři dokázali dobře využít našich chyb, a tak nás nakonec porazili 7:4.

V posledním zápase proti FBC Draci Čerčany se mi zdálo, jako by kluci ztratili motivaci, taky asi hodně hrála roli únava. Už nebylo tolik sil na běhání, dělali jsme více chyb, a i když kluci vydali maximum, podlehli 2:8. Celý turnaj byl SKVělý, myslím, že i když se nepodařilo ani jednou zvítězit, kluci se nemusí vůbec stydět, soupeřům dávali pořádně zabrat a ukázali, že umí hrát pěkný florbal.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.