Muži B a C jsou dva zápasy od postupu!

25. 4. 2013

Klub

3 minuty čtení

O víkendu čekají naše dva mužské rezervní týmy (B a C) poslední dva zápasy v této sezoně. 

Béčko odehraje své zápasy až v neděli ve sportovní hale ve Stochově. V prvním zápase je čeká čtvrtý tým tabulky Sokol Kobylisy a ve druhém zápase desátý tým tabulky SKP Nymburk. Po těchto dvou zápasech, které by neměly skončit jinak než vítězně, může béčko slavit druhý postup během dvou sezon!
br>
Tým muži C, který existuje pouhé dva roky (v minulé sezoně muži D), oslaví svůj postup už v sobotu a také to bude druhý postup během dvou sezon. Céčko ale ještě čeká menší boj o první pozici. K tomu, aby se céčkaři umístili na prvním místě, potřebují z následujících dvou zápasů minimálně bod. Sobotními protivníky budou v hale ČVUT Pod Juliskou nevyzpytatelní soupeři - Králův Dvůr a Gladiátors Beroun.

V sobotu zakončí svou sezonu také muži D, junioři B a dorostenky. Déčko vyráží na dva zápasy do Bystřice, junioři B vyrazí na pražskou Děkanku a dorostenky musejí až do Berouna. Všechny tři zmíněné týmy se krčí ve spodní části tabulky, ale sestup do nižší ligy by se ani jednoho týkat neměl, a proto jejich poslední zápasy jen určí konečné pořadí v tabulce v této sezoně.

V neděli ještě společně s béčkem uzavřou svoji sezonu také mladší žáci. Své poslední zápasy odehrají ve sportovní hale U Učiliště v Čelákovicích. Své síly změří s rezervou Bohemians a Florbalovou Akademií Mladá Boleslav.


Rozpis zápasů:
Sobota 27.4.2013:

Muži C:
16:10 TJ SKV – TBC Králův Dvůr C (ČVUT)
18:30 TJ SKV – Gladiátors Beroun (ČVUT)

Muži D:
16:10 TJ SKV – FBC Hamsters Vysočany B C (Bystřice)
18:30 TJ SKV – Red Dragons Hořovice B (Bystřice)

Junioři B:
12:30 TJ SKV – FBC Realstick Vosy Praha (Děkanka)
15:00 TJ SKV – Floorball Club Falcon (Děkanka)

Dorostenky:
14:30 TJ SKV – FBC Plzeň (Beroun)

Neděle 14.4.2013:

Muži B:
10:30 TJ SKV – Fortel TJ Sokol Kobylisy(SH Stochov)
16:30 TJ SKV – SKP Nymburk (SH Stochov)

Mladší žáci:
10:20 TJ SKV – FBŠ Bohemians B (SH U Učiliště Čelákovice)
11:40 TJ SKV - Florbalová akademie MB (SH U Učiliště Čelákovice)
+ zápas o umístění

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.