Muži B a C jsou dva zápasy od postupu!

25. 4. 2013

Klub

3 minuty čtení

O víkendu čekají naše dva mužské rezervní týmy (B a C) poslední dva zápasy v této sezoně. 

Béčko odehraje své zápasy až v neděli ve sportovní hale ve Stochově. V prvním zápase je čeká čtvrtý tým tabulky Sokol Kobylisy a ve druhém zápase desátý tým tabulky SKP Nymburk. Po těchto dvou zápasech, které by neměly skončit jinak než vítězně, může béčko slavit druhý postup během dvou sezon!
 
Tým muži C, který existuje pouhé dva roky (v minulé sezoně muži D), oslaví svůj postup už v sobotu a také to bude druhý postup během dvou sezon. Céčko ale ještě čeká menší boj o první pozici. K tomu, aby se céčkaři umístili na prvním místě, potřebují z následujících dvou zápasů minimálně bod. Sobotními protivníky budou v hale ČVUT Pod Juliskou nevyzpytatelní soupeři - Králův Dvůr a Gladiátors Beroun.
 
V sobotu zakončí svou sezonu také muži D, junioři B a dorostenky. Déčko vyráží na dva zápasy do Bystřice, junioři B vyrazí na pražskou Děkanku a dorostenky musejí až do Berouna. Všechny tři zmíněné týmy se krčí ve spodní části tabulky, ale sestup do nižší ligy by se ani jednoho týkat neměl, a proto jejich poslední zápasy jen určí konečné pořadí v tabulce v této sezoně.
 
V neděli ještě společně s béčkem uzavřou svoji sezonu také mladší žáci. Své poslední zápasy odehrají ve sportovní hale U Učiliště v Čelákovicích. Své síly změří s rezervou Bohemians a Florbalovou Akademií Mladá Boleslav.
 

Sobota 27. 4. 2013:

Muži C:
16:10 TJ SKV – TBC Králův Dvůr C (ČVUT)
18:30 TJ SKV – Gladiátors Beroun (ČVUT)

Muži D:
16:10 TJ SKV – FBC Hamsters Vysočany B C (Bystřice)
18:30 TJ SKV – Red Dragons Hořovice B (Bystřice)

Junioři B:
12:30 TJ SKV – FBC Realstick Vosy Praha (Děkanka)
15:00 TJ SKV – Floorball Club Falcon (Děkanka)

Dorostenky:
14:30 TJ SKV – FBC Plzeň (Beroun)

Neděle 28. 4. 2013:

Muži B:
10:30 TJ SKV – Fortel TJ Sokol Kobylisy(SH Stochov)
16:30 TJ SKV – SKP Nymburk (SH Stochov)
 
Mladší žáci:
10:20 TJ SKV – FBŠ Bohemians B (SH U Učiliště Čelákovice)
11:40 TJ SKV - Florbalová akademie MB (SH U Učiliště Čelákovice)
+ zápas o umístění
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.