Elévky na výjezdu v Novém Strašecí

12. 2. 2020

Elévky

1 minuta čtení

Minulou sobotu jsme hráli další ligové kolo v Novém Strašecí. Čekaly nás tři zápasy, ve kterých jsme postupně nastoupili proti Olympu, Prague Tigers Nehvizdy a domácímu Novému Strašecí.

Měli jsme tedy možnost utkat se s dvěma týmy z horního výkonnostního koše. Na zápas nás přijelo vlivem nemocí sedm statečných. V prvním zápase proti Olympu, který letos poprvé sestoupil do našeho 3. výkonnostního koše, holky bojovaly od začátku do konce, z čehož resultovala sice prohra 2:7, ale po výborném výkonu.

Druhý zápas proti nováčkovi Prague Tigers jsme zkušeně vyhráli 4:2, ale v posledním zápase nám to už tolik nešlo, a proto jsme s domácími zebrami dostali desítku. Po turnaji byly holky unavené, ale spokojené – a tak se těšíme na další turnaj, který budeme hrát až v sobotu 7. března. Do té doby musíme pořádně potrénovat, jelikož poprvé dostaneme příležitost bojovat o vítězství ve vyšším, 2. koši!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.