Shrnutí víkendu: Benfika řádila v Lounech

19. 2. 2020

Klub

2 minuty čtení

Triumf v divizi A už mají jistý, přesto dál vítězí! Muži B zvládli s přehledem předposlední utkání letošní sezony a triumfovali na půdě Loun vysoko 14:5. Svěřenci Viktora Vondry se příští týden vydají do Chomutova, kde se budou snažit udržet neporazitelnost v základní hrací době. Dvě výhry ze tří zápasů o víkendu zaznamenali starší žáci. Ženy B a mladší žákyně vyhrály jednou.

Benfika s velkým předstihem ovládla tabulku divize A a ve zbylých utkáních tak hraje o čest a pro radost. Té se sokolové v sobotu na hřišti lounské Lokomotivy dočkali. Domácímu celku nasázeli 14 branek a odvezli si domů jednoznačné vítězství. Čtyři góly a jednu asistenci zaznamenal ve formě hrající Michal Vlk. Stejný počet bodů nasbíral také Jan Švejda (2+3). O bod méně měli Lukáš Chvátal (2+2) a Jan Kapucián (0+4).

Béčko tak má po 21 kolech bilanci 18 výher, 2 triumfů po nájezdech a jedné porážky v prodloužení. V závěrečném kole Nigrin a spol. zamíří do Chomutova, kde poměří síly s místním B týmem. Ženské béčko o víkendu zapsalo jednu výhru a jednu porážku. V prvním duelu nestačilo na rezervu Ivanti Tigers, naopak ve druhém střetnutí si poradilo s pražskou Spartou. V prvním utkání padli také starší žáci, následně si ale chuť spravili, když porazili jak Chodov, tak Wizards.

Ve velmi omlazené sestavě vyrazily na turnaj mladší žákyně. Ty se představily v domácí Rieger aréně a ze čtyř utkání vytěžily jednu výhru. Na turnaji se přitom představily hned tři elévky, které doplnily dvě mladší žákyně, přesto se miniladies prezentovaly solidními a bojovnými výkony!

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ Lokomotiva Louny - TJ SKV 5:14

Ženy B:
TJ SKV - Ivanti Tigers Jižní Město B 3:4
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:2

Starší žáci:
TJ SKV - Prague Tigers 2:5
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov blue 3:2
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 orange 2:1 

Mladší žákyně:
TJ SKV - Black Angels black 4:7
TJ SKV - Rudná Panthers Praha 5:1
TJ SKV - FAT PIPE Florbal Chodov 3:15
TJ SKV - Ivanti Tigers Jižní Město 5:11 

Za foto děkujeme TJ Lokomotivě Louny!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.