SKVělý den

24. 5. 2013

Klub

3 minuty čtení

SKVělý den počtvrté aneb zničme Jirku Krůška!

Další sezóna je za námi, ale její tradiční domácí tečka před námi! V sobotu 8.6. se v naší hale odehraje již 4. ročník celoklubové akce SKVělý den 2013 a její pravidelní účastníci vědí, že opravdu je na co se těšit!

Hlavní náplní společné rozlučky se sezónou bude samozřejmě opět florbalový turnaj smíšených týmů, namixovaných ze všech kategorií a zatímco v prvních dvou ročnících akce se hrálo na velkém hřišti klasických rozměrů, loni už se organizátoři mohli radovat ze splněného snu. Rekordní účast 92 hráčů, 9 brankařů a nepočítaně organizátorů, totiž způsobila, že se poprvé hrálo na dvou menších hřištích souběžně a o prestižní putovní trofej bojovalo celkem 8 týmů!

A právě letošní turnaj bude mít speciální motto „Zničme Jirku Krůška!“. Tento odchovanec SKV a v současnosti už jeden z lídrů juniorského týmu totiž jako jediný z celého klubu zatím ani jednou nechyběl ve vítězném týmu a získal unikátní SKVělý hattrick! Ale změna je život a aby náš klub neustrnul ve sportovním vývoji, chtělo by to už tohoto drzého hubeňourka konečně porazit!

Možná ještě důležitější součástí SKVělého dne je však celohalový „Bufet U Kníra“, takže se těšíme, že i letos se budou všechna odkládací místa kolem hřiště prohýbat pod záplavou přinesených dobrot všeho druhu a nejrůznějších chutí! Florbal v SKV nám zkrátka společně chutná a navíc je i letos co slavit - z postupu se radují Muži C, Muži B a především naše SKVělé ženy, které dokázaly jako nováček 1. ligy ve slavném finále vybojovat ženskou extraligu!

Srdečně tedy zveme všechny hráče a hráčky, trenéry, organizátory, rodiče i fanoušky SKV  na společné zakončení sezóny 2012/2013 v domácím prostředí v sobotu 8.6. od 8:30 hodin.

Společně K Vítězství!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.