Na Prague Games vyšle SKV čtyři týmy včetně juniorů

6. 7. 2020

Klub

2 minuty čtení

Už ve středu odstartují Prague Games, tedy tradiční letní turnaj pro mládež. Vinohradské barvy bude reprezentovat čtveřice týmů - dorostenci, junioři, dorostenky a juniorky. Ještě před startem klání se můžete podívat, na jaké soupeře naše týmy narazí. V průběhu turnaje vám pak budeme servírovat aktuální výsledky.

Juniory vedené Miroslav Purkrábkem čeká už ve skupině opravdu kvalitní prověrka. V derby se totiž střetnou s pražskými Bohemians a síly poměří také s Mladou Boleslaví.

Také juniorky budou mít ve skupině jednoho zvučného soupeře. Utkají se totiž se střešovickým Tatranem, který zejména v posledních letech věnuje rozvoje dívčí mládeže značnou snahu. Jednoduchá střetnutí to ale nebudou ani s Jihlavou a Klatovy.

Dorostenci vyhlížejí dvě pražská derby. Svěřenci Viléma Svobody se v základní skupině střetnou s Black Angels a s Wizards. Nejúspěšnější celek SKV z brněnského Opengame narazí také na Olomouc.

Na zajímavé soupeře se mohou těšit dorostenky. Družstvo trenérů Šimona Krále a Jakuba Jestříbka odehraje zápasy se silnými Vítkovicemi a s celky z Českých Budějovic a Světlé nad Sázavou.

Foto: Hummel Opengame

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.