Léto plné soustředění: Mládežnické týmy trénovaly na sezonu

2. 9. 2020

Klub

1 minuta čtení

Mládežické týmy Vinohrad se v uplynulých týdnech pilně připravovali na nadcházející sezonu. Starší žáci a dorostenci se na ročník chystali v Týně nad Vltavou. Nejmladší kategorie zamířili letos do Kořenova. A dívky potrénovaly v Krupce.

Starší žáci a dorostenci našli útočiště tradičně v Týně nad Vltavou. Starší žáci kromě tréninků v oblíbeném prostředí týnské haly absolvovali rovněž přátelské utkání s FBC Došwich Milevsko.

Dívky přesídlily do Krupky, kde našly výborné zázemí místního sportovního areálu. Na programu byla spousta zábavy, krásné počasí a tréninky, které je připravily na nadcházející ligovou sezonu.

Naše nejmladší kategorie, tedy přípravka, elévové a mladší žáci, opustily tradiční Sedlec-Prčice a zamířily tentokrát na hory! Mladí sokolové doslova zavalili Haciendu Čert v Kořenově. A čekal je nejen florbal, ale také čerstvý vzduch, zábava a spousta dalšího sportovního vyžití.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.