Celostátní los: Ženy v rámci 2. kola přívítají doma Herbadent

17. 6. 2013

Klub

2 minuty čtení

V neděli proběhl v Brně los celostátních soutěží. Ženské áčko zahájí extraligovou sezonu na půdě Olomouce, hned o dva dny později však přivítá na svém hřišti mistryně z Herbadentu. Muži zahájí nový ročník první ligy

Ženské áčko se má opravdu na co těšit! V prvním kole jej sice čeká výjezd do Olomouce, kde se hned zkraje sezony bude bojovat o důležité body, hned o dva dny později však SKV přivítá na domácí půdě v derby mistrovský Herbadent.

Vzhledem k prosincovému šampionátu se na přelomu listopadu a prosince nebude téměř měsíc hrát. Podzimní část ženské extraligy by pak měla skončit tři dny před Štědrým dnem. Ta jarní na ni naváže tři dny po Novém roce. Základní část by dle rozpisu měla vyvrcholit koncem února. Znám je i termín dalšího superfinále. To se uskuteční 12. dubna 2014.

Muži začnou sezonu doma s brněnským Hattrickem. Hned o týden později je bude čekat pikantní derby proti Startu98. Určitě všichni mají ještě v paměti loňské tuhé bitvy, ve kterých byl Sokol vždy úspěšnější. Na přelomu listopadu a prosince se bude muset mužské áčko vypořádat s třízápasovou šňůrou střetnutí na hřištích soupeřů.

Los se ještě týkal také mužské rezervy, juniorů a juniorek. Béčko odstartuje nový ročník na půdě Athletics a výjezdem do Králova Dvora. O dva týdny později pak zažije premiéru na domácím hřišti, na kterém přivítá Kobylisy a B tým Bohemians. Junioři si své domácí turnaje v rámci druhé ligy juniorů odpořádají v půlce října a v půlce března.

A náš poslední zástupce v celostátních soutěžích - tým juniorek - byl nalosován do divize společně s FBC Plzeň, FBC UNITED České Budějovice, SK Mladých Nadějí, Slavia VŠ Plzeň, s Herbadentem. Sezona pro juniorky začíná 28. září!

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.