Czech Open - Rozpačitý první den pro Sokol

16. 8. 2012

Klub

3 minuty čtení

Sokol se vrhl do svých bojů na Czech Open ve všech kategoriích. Bez ztráty bodu už však jsou jen Coyotes, tedy rezerva našich mužů. Áčko si ve dvou zápasech zatím připsalo jednu výhru a jednu prohru.

Vinohradští muži A měli sice ještě ve své hře proti Slovanu Havířov nějaké rezervy, ale i tak zvítězili s přehledem 7:1, hattrickem se předvedl Standa Zezulka. Ve druhém vypjatém a hodně tvrdém zápase ovšem nedokázali přetlačit mladý a sebevědomý švédský výběr Umeä IK IBF a prohráli s ním 1:2, když v závěru snižoval Eda Piňos. I tak ale SKV ještě může obsadit konečnou druhou pozici ve skupině a vybojovat si lepší výchozí pozici pro play off.
 
Béčko zatím pod Viktorem Vondrou válí. Ve skupině vyhrálo oba své zápasy a dohromady inkasovalo jen jednu branku. To juniorům se vůbec nedaří. Nově poskládaný tým zatím tápe, proti Spartě sice ve druhém utkání zlepšil svůj herní projev, ale na první body v turnaji to opět nestačilo. Junioři dvakrát dostali šest branek a zítra se pokusí bilanci prolomit proti švédskému Helsingborgu.
 
Ženské týmy ze čtyř zápasů vydolovaly jen jediný bod. O ten se postaralo áčko, které remizovalo se Vsetínem. To béčko nemělo daleko ke třem bodům. Bohužel však za stavu 4:4 dostala Anna Javorská červenou kartu za to, že nebyla uvedena v zápise, což byl rozhodující moment celého střetnutí.
 
Na závěr připomeneme ještě výsledky spřáteleného týmu Torza Sorry. Proti švédskému Guldhedenu se podařilo partě okolo Vilase a také Ondry Lošky uhrát bezbrankovou remízu 0:0, ve druhém zápase však Torza jednoznačně nestačila na Litomyšl. Zítra boje všech týmů pokračují už od ranních hodin. Veškeré další výsledky najdete na adrese czechopen.cz.
 

Výsledky:

Muži A:
TJ SKV - TJ Slovan Havířov 7:1 (3x Zezulka, Chroust, Mikšovský, Jan Buchta, J. Svoboda)
TJ SKV - Umeå IK IBF 1:2 (Piňos)
 
Muži B:
Coyotes - SBS ParRu 3:1 (Vlk, Doubek, Tůma)
Coyotes - Snipers Třebíč 2:0 (Pecha, F. Mikeš)
 
Junioři:
TJ SKV - Sokol Erupting Dragons Havlíčkův Brod 3:6 (Beran, Mikudík, Macho)
TJ SKV - AC Sparta Praha 0:6
 
Ženy A:
TJ SKV - TJ MEZ Vsetín 0:0
TJ SKV - SKP Nymburk 0:1
 
Ženy B:
TJ S.K.V. - Rum Kokosky 5:7 (2x K. Trunečková, Kolafová, Rooijakkers, Javorská)
TJ S.K.V. - Röke IBF 2:4 (Javorská, Vejborná)
 
Torza Sorry:
Torza Sorry - Guldheden Penguins 0:0
Torza Sorry - FBC Peaksport Litomyšl 1:5 (V. Svoboda)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.