Prague Games už klepou na dveře

23. 6. 2013

Klub

2 minuty čtení

Již za necelé tři týdny se čtyři vinohradské týmy zúčastní letošního ročníku tradičního letního turnaje Prague Games. Do hry vstoupí spojený tým mladších žáků a elévů, dorostenci, junioři a také juniorky.

I letos si Vinohrady nenechají ujít největší mládežnický turnaj. Ačkoliv jsme byli v loňských ročnících svědky většího počtu přihlášených týmů z řad SKV (loni pět a předloni dokonce šest), i letos Vinohradští obsadí kategorie pro ty nejstarší.

Los našim týmům celkem přál, a tak se sokolové mohou těšit na atraktivní střetnutí. Naši nejmladší zástupci narazí na Spartu, Litvínov, Znojmo a švýcarský Zug United. Dorostenci se utkají hned se třemi týmy ze zahraničí. Kromě slovenských Košic se ještě dvakrát střetnou se soupeřem ze Švédska. Posledním oponentem ve skupině F je florbalový klub ze Slovácka.

I junioři nepřijdou o zápas s týmem z kolébky florbalu. Čeká je souboj s Hofterup IBF. Zbylí soupeři jsou z tuzemska - Litomyšl, Plzeň a Chodov. Juniorky rovněž vyzvou severského soupeře, pro změnu však finské Loisto. Ve skupině také narazí na klokanky z Bohemians a bivojky z Litvínova.

Kategorie B12 (mladší žáci a elévové) - skupina G:
AC Sparta Praha
SK Bivoj Litvínov
TJ SKV
TJ Znojmo
Zug United (Švýcarsko)

Kategorie B16 (dorostenci) - skupina F:
FBC Slovácko
Halmstad IBK Indians (Švédsko)
Katrineholms IBF (Švédsko)
ŠK Gama Košice (Slovensko)
TJ SKV

Kategorie B18 (junioři) - skupina H:
FBC Peaksport Litomyšl
FBC Plzeň
Hofterup IBF (Švédsko)
TJ JM Chodov
TJ SKV

Kategorie G18 (juniorky) - skupina C:
FbŠ Bohemians
Loisto (Finsko)
SK Bivojky Litvínov
TJ SKV
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.