Vinohrady poměří síly s extraligovými celky!

28. 6. 2013

Muži A

3 minuty čtení

SKV se o tomto víkendu zúčastní tradičního Memoriálu Honzy Civína, který se letos uskuteční již podeváté. Kromě Vinohrad se do turnaje zapojí také pět extraligových mužstev.

Vinohradští budou mít možnost poměřit síly s těmi nejlepšími. Memoriálu Honzy Civína se totiž zúčastní hned tři semifinalisté posledního play off extraligy. Hned v základní skupině se SKV utká se střešovický Tatranem, se kterým zároveň celý turnaj v sobotu od devíti hodin odstartuje. Druhým soupeřem ve skupině bude Mladá Boleslav.

Všechny zápasy se hrají třikrát 20 minut čistého času. Po uplynutí zápasu ve skupinách se ještě bude hrát o prémiový bod. Bod navíc získá ten tým, který dokáže být úspěšnější v nájezdech. Do semifinále postoupí týmy z prvních dvou míst základní skupiny. Druhou skupinu tvoří dva extraligoví nováčci, tedy Pardubice a Kladno, a domácí Chodov.

Nový kouč Vinohrad Jan Pazdera přikládá Memoriálu velkou váhu. „Turnaj je pro mě zásadní z toho důvodu, že chci dát příležitost především hráčům z širšího kádru, aby ukázali svoje kvality. Po tomto turnaji dojde k prvnímu zúžení. Bude tedy důležité, jak se hráči širšího kádru předvedou. Dostanou k tomu dostatečný prostor,“ vysvětluje svoje záměry trenér SKV.

Pazdera si však rovněž uvědomuje, že proti němu budou stát elitní soupeři, a proto si velké cíle neklade. „Co se týče výsledků, nemáme přehnané ambice, protože proti nám budou hrát samé extraligové týmy. Pro nás to ale bude perfektní příprava - nejen po herní, ale i po kondiční stránce,“ dodává.

Na turnaj se těší i Lukáš Gregor, který strávil ve Vinohradech první sezonu. „Cílem turnaje bude určitě sehrát kvalitní zápasy s extraligovými týmy a odzkoušet si to, co jsme do této fáze přípravy stihli natrénovat. Příprava zatím probíhá pro mě zábavnou, zároveň však náročnou a kvalitní formou. Více se zaměřujeme na trénink s hokejkou, což se mi velmi líbí a díky tomu je toto náročné období o něco zábavnější.“

Kompletní rozpis Memoriálu Honzy Civína (SH Jižní Město):

Sobota 29. 6.
9:00 Tatran Střešovice – TJ Sokol Královské Vinohrady
11:00 TJ JM Pedro Perez Chodov – Sokol Pardubice
13:00 TJ Sokol Královské Vinohrady – BILLY BOY Mladá Boleslav
15:00 Sokol Pardubice – FBC Kladno
17:00 BILLY Boy Mladá Boleslav – Tatran Střešovice
19:00 FBC Kladno – TJ JM Pedro Perez Chodov
 
Neděle 30. 6.
9:00 1B – 2A
11:00 1A – 2B
13:00 3B – 3A
15:00 o 3. místo
17:00 finále
 
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.