V sobotu důležitý střet s Hattrickem Brno

29. 1. 2021

Muži A

2 minuty čtení

Náročný lednový program zakončí sokolové sobotním duelem s Hattrickem Brno. Utkání 22. kola Livesport Superligy je na programu od 17 hodin. Vinohradští by po třech porážkách v řadě rádi získali body, které by jim pomohly vylepšit současnou pozici v tabulce.

V maloměřické hale půjde o souboj jednáctého Hattricku se třináctým Sokolem. Oba týmy se už v aktuálním ročníku základní části utkaly a zářijový duel zvládli lépe Brňané. Hattrick vyhrál v Rieger aréně 7:5. Domácím tehdy nestačil k lepšímu výsledku hattrick kanonýra Petra Hartmana.

Ani Hattrick ovšem nesbírá v posledních zápasech moc bodů. Z uplynulých devíti zápasů vyhrál jen jednou, a to v polovině ledna na hřišti Liberce. Mužstvo bodově táhnou dvacetibodoví Tomáš Brom a Jiří Juhaňák. Nejlepším střelcem týmu je Luděk Ondráček se 13 úspěšnými zásahy.

Speciální bude sobotní duel pro vinohradského univerzála Olivera Golda, který v létě přišel do SKV jako posila právě z brněnského Hattricku. Důležité střetnutí pro oba celky je na programu v sobotu od 17 hodin a díky vysílání internetové televize TVCOM.cz ho budete moci zhlédnout živě.

Program 22. kola Livesport Superligy:

30. 1., 17:00 FBŠ Hattrick Brno - TJ Sokol Královské Vinohrady
SH Maloměřice | ONLINE | VIDEO

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.