Páteční večer bude patřit duelu s Mladou Boleslaví!

10. 2. 2021

Muži A

2 minuty čtení

Mistr České republiky z roku 2018 a čtyřnásobný vítěz poháru. Sokolové budou v pátek večer hájit Rieger arénu před jedním z gigantů Českého florbalu. Svěřenci koučů Kotlase a Bouši se v rámci dohrávky 10. kola utkají s Mladou Boleslaví. Ta aktuálně táhne uchvátnou sérii 19 vítězných zápasů v řadě.

Oba týmy na sebe za poslední rok narazily vícekrát. Mladá Boleslav si vybrala Vinohrady pro loňské čtvrtfinále play off, které se nakonec vinou koronaviru nedohrálo. Oba dva úvodní duely série ovládli domácí Středočeši. Na začátku ledna se opět hrálo ve městě automobilů a Boleslavští vyhráli 7:2. Za Vinohrady tenkrát skórovali Petr Hartman a Lukáš Lanc, dvěma asistencemi se blýskl Pavel Hájek.

Vinohradští trenéři přiznali, že by v závěru základní části rádi vyladili mužstvo na případné play down. Povedené představení proti jednomu z největších favoritů na zisk titulu by tak určitě bylo vítanou vzpruhou. Pozor si bude muset vinohradská obrana dát zejména na velmi dobře známou dvojici Jan Natov a Jiří Curney, která boří všechny superligové rekordy.

Středočeši mají v mužstvu ale více zajímavých hráčů. V brance je oporou reprezentační gólman a odchovanec SKV Lukáš Bauer, v obraně řádí Jakub Gruber, který rovněž začínal s florbalem na Vinohradech, dále Petr Krzyžanek nebo Patrik Suchánek a v útoku se činí Milan Tomašík, Martin Tokoš, bratři Chroustové či mladík Jakub Bína.

Páteční bitva je na programu od 19:30. Zápas bude opět možné sledovat na video platformě Českého florbalu nebo na webu TVCOM.cz. Komentářem utkání doplní tradiční duo Gustav Ondrejčík a Richard Klíma. Předzápasový program začne zhruba čtvrt hodinky před úvodním vhazováním. Držte sokolům v náročném souboji palce!

Dohrávka 10. kola Livesport Superligy:

12. 2., 19:30 TJ Sokol Královské Vinohrady - Předvýběr.cz Florbal MB
Rieger aréna | ONLINE | VIDEO | BULLETIN

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.