V neděli do Rieger arény dorazí Vítkovice

18. 2. 2021

Muži A

2 minuty čtení

Týden poté, co se v Rieger aréně představila Mladá Boleslav, dorazí na Vinohrady další kvalitní celek. Tentokráte se sokolové budou moci poměřit s Vítkovicemi, tedy se sedminásobným mistrem České republiky. Ostravané jsou aktuálně na druhé příčce Livesport Superligy. Vinohradští by v těžkém duelu chtěli opět prověřit svou formu před blížící se klíčovou částí sezony.

Vítkovice byly povětšinu letošního ročníku Livesport Superligy na prvním místě tabulky. Až v nedávné době musely vedoucí příčku přepustit Mladé Boleslavi. Jinak ale Ostravané zažívají vydařenou sezonu. Jsou nejofenzivnějším celkem soutěže a jejich první formace budí respekt.

Adam Delong je se 36 brankami nejúspěšnějším střelcem soutěže. S 53 kanadskými body je rovněž druhým nejproduktivnějším hráčem. Pozadu nezůstává ani jeho parťák z útoku Rostislav Gattnar. Talentovaný forvard je druhým nejzdatnějším kanonýrem superligy, dosud stihl nasázet 32 branek.

Útok doplňuje špílmachr Matyáš Šindler. Ten je pro změnu s Filipem Formanem z Bohemians nejlepším nahrávačem sotuěže. Pozadu nezůstává ani Lukáš Hájek, který si drží svůj standard a je rovněž ve skvělé formě. První vzájemné utkání mezi Vítkovicemi a SKV skončilo na Dubině výhrou domácích 10:5.

Sokolové ale dlouho drželi krok a Vítkovičtí si rozhodující náskok vytvořili až v závěrečném dějství. Nedělní duel 24. kola je na programu od 15 hodin. Na videoplatformě Českého florbalu nebo na webu TVCOM.cz budete moci sledovat přímý přenos, který svým komentářem doprovodí komentátorská dvojice Gustav Ondrejčík a Richard Klíma.

Zápas 24. kola Livesport Superligy:

21. 2., 15:00 TJ Sokol Královské Vinohrady - 1. SC TEMPISH Vítkovice
Rieger aréna | ONLINE | VIDEO | BULLETIN

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.