Konečně můžeme sportovat aneb Míchačka 2021!

23. 6. 2021

Elévové

2 minuty čtení

Den plný pohody a šťastných lidí. Tak by se dala shrnout sobota 7. června v areálu proseckého Sportcentra.

Konečně nařízení dovolila a my mohli vyrazit vstříc sluníčku a jednomu speciálnímu turnaji. Ráno jsme se spolu s kluky z Black Angeles sešli na venkovních hřištích. Pořadatelé nás rozlosovali do šesti smíšených týmů a šlo se na věc.

Hrálo se zároveň na hřišti florbalovém, fotbalovém a beachvolejbalovém. Na každém z nich stál jeden z pořadatelů jako „rozhodčí“ a vlastně se jen pohledem těšil z té partu nadšených hráčů, kteří si zápasy sami nejen počítali, ale fungovali i jako rozhodčí. Pak už jen vždy na konci každého utkání pořadateli nahlásili výsledek do tabulky.

Zápasů bylo opravdu hodně, ale i ve chvílích přestávek to na hřištích, a speciálně na tom beachvolejbalovém, žilo. To se totiž na písečnou plochu nechali zlákat spolu s neúnavnými hráči i pořadatelé. Společnou turnajovou pohodu dokreslovala kulisa spokojených rodičů, kteří si i díky dobrému zásobování studenými nápoji z místního občerstvení mohli připadat jako na dovolené.

A o spokojenost, o radost z pohybu a o skvělý pocit v tomhle turnaji jde. Takže díky Vám všem, co jste to zorganizovali, a Vám všem, co jste se zúčastnili.

Lucka Šťastná

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.