Proběhl los celostátních soutěží. Muži začnou derby proti Tatranu

24. 6. 2021

Klub

2 minuty čtení

Celostátní sezona 2021/ 2022 je rozlosována a družstva SKV tak již znají svůj rámcový jízdní řád.

O víkendu 11. / 12. září začne čtvrtá superligová sezona SKV v řadě. A pro mužský tým začne zápasem, který je vždy „něco navíc“. V úvodním utkání vyzvou žlutočerní v pražském derby Tatran Střešovice. Následně vyrazí na dlouhou cestu do Ostravy.

  • 1. kolo (11./12. 9.) - SKV vs. Tatran
  • 2. kolo (17. 9.) - Ostrava vs. SKV
  • 3. kolo (19. 9.) - SKV vs. Liberec

Ženský tým rovněž začne v domácím prostředí, když v rámci úvodního dvojkola 1. ligy žen narazí SKV na Týn a Soběslav. Junioři budou bojovat na začátku se svými soupeři v kvalifikaci KB Ligy. Jejich soky jsou Ústí, Karlovy Vary a Kladno. Divizní Benfika má taktéž rozlosováno a na úvod se střetne s Kutnou Horou.

Oproti předchozím sezonám zasáhnou naše A týmy také do poháru. Muže ve vrcholové fázi čekají kvalitní soupeři - Chodov, Sparta a prvoligové Ústí. Ženy mají o poznání pestřejší skupinu, ve které jsou kromě SKV také Slavia, Sparta, Tigers nebo Benešov.

Kompletní výsledky celostátního losu naleznete na https://www.ceskyflorbal.cz/clanek/jsou-zname-harmonogramy-celostatnich-soutezi-pro-rocnik-202122

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.