A tým se přehoupl do druhé části letní přípravy

26. 6. 2021

Muži A

1 minuta čtení

Mužské áčko SKV už načalo druhou část letního přípravného období. O prázdninových měsících přibudou také herní testy.

Sokolové odstratovali druhý měsíc letního drilu „Začátek přípravy byl stanoven na polovinu května. První tři týdny byla přípravena část, kde proběhlo testování a seznámení se s tréninkem v posilovně,“ uvedl kondiční trenér a sportovní ředitel SKV Boleslav Kytka, jaká byla náplň úvodních týdnů. Vinohradští mají navíc k dispozici nově vybavenou posilovnu přímo v domácí sokolovně.

„Začátkem druhého týdne v červnu začala hráčům nejtěžší část letní přípravy. S jejím průběhem jsem zatím spokojený. Je vidět že hráči nechtějí, aby se opakovala minulá sezona,“ dodal Kytka. Součástí kádru, který se připravuje na nadcházející superligový ročník, jsou také nové posily obránce David Ježek a útočník Viktor Kopecký.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.