Vinohrady zahajují spolupráci s novým florbalovým partnerem

6. 7. 2013

Klub

2 minuty čtení

Vedení SKV v minulém týdnu oficiálně navázalo spolupráci s novým florbalovým partnerem. My vám nyní přínášíme podrobnější informace.

Vedení SKV se v nedávné době domluvilo na spolupráci se značkou X3M. Obsahem této spolupráce je:
 
- rozpočet na zdarma vybavení značek X3M a Salming pro A týmy mužů a žen
- sleva na vybavení značek X3M a Salimng pro hráče a hráčky A týmu mužů a žen
- sleva na vybavení značek X3M a Salming pro klubové objednávky a na vybavení pro realizační týmy
- sleva na vybavení značek X3M a Salming, navíc sleva na ortézy a zdravotnický materiál značky Mueller pro všechny členy klubu v prodejně Jednadvacítka v Karlíně
 
Klub se z druhé strany zavázal prezentovat značku X3M a prodejnu Jednadvacítka. Informace o konkrétních výších slev se hráči dozvědí v nejbližší době od svých trenérů či klubového vedení.
 
„Spolupráce je platná v podstatě okamžitě, SKV však musí nejprve dát dohromady aktuální seznam členů, aby jeho členové mohli začít nakupovat v prodejně Jednadvacítka, respektive abychom je mohli ověřovat, že do SKV patří,“ uvedl zástupce firmy Salming ČR Václav Culka.
 
„Jako zástupci značky X3M máme velikou radost, že se SKV rozhodlo spolupracovat právě s námi, protože víme, že jsme se stali partnery tradičního a silného pražského klubu, který má před sebou slibnou budoucnost,“ dodal ještě.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.