Poslední zápas v poháru doma s Ústím

30. 8. 2021

Muži A

2 minuty čtení

Mužský A tým se dnes rozloučí s letošním ročníkem Poháru Českého florbalu. Svěřenci koučů Kotlase a Bouši uzavřou skupinu vrcholové části domácím duelem s Ústím nad Labem. Zápas je na programu od 19 hodin ve vinohradské sokolovně.

Oba týmy mají po dvou odehraných utkáních na svém kontě nula bodů. Večer se tak bude hrát o čest a o třetí příčku ve skupině. Už jistými postupujícími jsou ze skupiny C Chodov a Sparta. Oba pražské celky vyhrály své dosavadní zápasy a společně si to rozdají o první pozici.

Sokolové padli nejprve na Chodově 3:9 a následně doma se Spartou 2:8. Ústí prohrálo se Spartou 4:7 a s Chodovem těsně 7:8. Na koho si dát z týmu soupeře pozor? Šest bodů ve dvou startech zapsal Vladimír Trčka. Ústí má ve svém kádru řadu mladých hráčů. Také sokolové ale přes léto opět o něco omladili kádr a trenéři budou mít přiležitost vyzkoušet další varianty směrem k sezoně.

Domácí pohárový duel je na programu od 19 hodin. Všichni příznivci jsou do odchozů Rieger arény zváni! Podmínkou pro umožnění vstupu do hlediště jsou negativní test (antigenní ne starší 72 hodin nebo PCR ne starší sedmi dnů), dva týdny po dokončeném očkování nebo potvrzení o prodělání covidu v posledních 180 dnech.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.