Víkendové menu: V neděli derby na Spartě!

5. 11. 2021

Muži A

4 minuty čtení

Mužský A tým se chystá na tradiční superligový souboj. V neděli od 17 hodin se sokolové představí na Podvinném mlýně, kde se utkají s domácí Spartou. Městský rival se nachází na šesté příčce tabulky. Vinohrady zůstaly po posledním kole na desáté příčce, kterou se budou snažit udrže před svými pronásledovateli.

Sparta má v dosavadním průběhu sezony na svém kontě osm výher a čtyři porážky. Mužstvo táhne s 20 kanadskými body Lukáš Ujhelyi, o dva body méně má reprezentant Mikuláš Krbec, který dostal pozvánku na prosincový světový šampionát, a ještě o bod méně má na kontě Marek Zouzal. V mužstvu působí další člen národního týmu a brankář Martin Beneš, který v minulosti působil v SKV. Vinohradskou minulost má také útočník Michal Kareš.

Vinohradští z posledních dvou zápasů Livesport Superligy vytěžili tři body. Nejprve předvedli famózní obrat na hřišti Otrokovic, kde pár minut před koncem prohrávali o dva góly, ale především díky skvělému výkonu Viktora Kopeckého dokázali uskutečnit obrat. Kopecký v duelu nasbíral neuvěřitelných osm bodů a pěti góly se podílel na výhře 9:8. V nedělním střetnutí pak svěřenci koučů Kotlase a Bouši nestačili na mistrovskou Boleslav, většinu zápasu se ale drželi na dostřel.

Nedělní duel se na Podvinném mlýně bude hrát od 17 hodin. Sokolové z dosavadních čtyř superligových případů vyhráli na Spartě pouze jednou. Vstupenka na víkendové utkání stojí 100 Kč a můžete ji získat v předprodeji na Ticketportalu. Podmínkou pro umožnění vstupu do hlediště jsou negativní test (antigenní ne starší 24 hodin nebo PCR ne starší 72 hodin), dva týdny po dokončeném očkování nebo potvrzení o prodělání covidu v posledních 180 dnech.

Víkend bude z pohledu SKV velmi nabitý. Ve hře budou muži B, C i D, přičemž Benfika se představí už v pátek večer na domácím hřišti v souboji s Jičínem. Svěřenci Viktora Vondry zatím prohráli pouze jeden zápas v sezoně a budou se chtít dotáhnout na čelo tabulky divize B. Rovněž céčko bude hrát doma, a sice v neděli. Na jihu Čech se dvakrát představí junioři. Dále budou ve hře mladší žáci A i B, přípravka a elévky.

PÁTEK:

Muži B:
20:00 TJ SKV - KM automatik FBK Jičín (Vinohrady)

SOBOTA:

Junioři:
17:00 FBC Došwich Milevsko - TJ SKV (SH ZŠ Chýnov)

Mladší záci:
9:00 TJ SKV - SK Dvojka Praha (SH ZŠ Campanus)
10:20 TJ SKV - Kanonýři Kladno bílí (SH ZŠ Campanus)
12:20 TJ SKV - Florbalová akademie MB (SH ZŠ Campanus)
13:40 TJ SKV - Kralupy Wolves (SH ZŠ Campanus)

Mladší žáci B:
9:00 TJ SKV - Black Angels Rookies (BB ARENA Letňany - hřiště 1)
10:35 TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 pruhovaní (BB ARENA Letňany - hřiště 1)
12:10 TJ SKV - FbŠ Bohemains Praha 4 černí (BB ARENA Letňany - hřiště 1)

Přípravka:
9:30 TJ SKV - Kanonýři Kladno modří (X3M Arena Barrandov)
11:00 TJ SKV - OpenCamps Tatran Střešovice (X3M Arena Barrandov)
12:30 TJ SKV - ACEMA Sparta Praha RED (X3M Arena Barrandov)
13:30 TJ SKV - ACEMA Sparta Praha BLUE (X3M Arena Barrandov)

NEDĚLE:

Muži A:
17:00 ACEMA Sparta Praha - TJ SKV (UNYP Arena)
ONLINEVIDEO

Muži C:
9:00 TJ SKV - Pitbulls Kolín (Vinohrady)
15:00 TJ SKV - SSK Future Barrandov (Vinohrady)

Muži D:
15:00 TJ SKV - FbK Buldoci GOP Radotín (TJ Ruzyně)
18:30 TJ SKV - Tatran Střešovice C (TJ Ruzyně)

Junioři:
16:15 FBC Štíři České Budějovice - TJ SKV (SH České Budějovice)

Elévky:
9:40 TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy (SH BIOS Kladno)
11:15 TJ SKV - Kanonýři Kladno (SH BIOS Kladno)
12:10 TJ SKV - Florbalová akademie MB 2012 (SH BIOS Kladno)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.