SKV má novou trenérskou posilu!

24. 7. 2013

Ženy A

2 minuty čtení

Na Vinohrady míří zkušený trenér Jiří Kysel!

Jeden z několika málo držitelů trenérské florbalové licence A v České republice Jiří Kysel míří do Vinohrad! Známý kouč, který během poslední sezóny působil i na lavičce mistrovského Herbadentu a šéfoval realizačnímu týmu české juniorské reprezentace, bude na Vinohradech působit u ženského áčka, avšak zároveň se také stal šéftrenérem celé ženské složky SKV.
 
Jirka Kysel se k týmu připojil v rámci pondělního tréninku. „Jsme rádi, že jsme Kyslíka získali. Po postupu do extraligy jsme zvažovali, co dál. Rozhodli jsme se, že vsadíme na vlastní zdroje, a to jak hráčské, tak trenérské. Jediné jméno zvenčí, o kterém jsme uvažovali, byl právě Jirka Kysel,“ vysvětlil sportovní ředitel SKV Vilém Svoboda. „Všichni z realizačního týmu ho dobře známe. Oslovili jsme ho a následně se nám ozval, že by ho práce v SKV lákala.“
 
Svoboda rovněž uvedl na pravou míru, jaké bude definitivní složení realizačního týmu nováčka ženské extraligy pro nadcházející sezonu. „Hlavním trenérem áčka i nadále zůstává Petr Jirges a jeho asistentem Pavel Doubek. Spolu se mnou jim pak bude nově k ruce právě Jirka a jelikož máme do soutěží přihlášeny další dva týmy žen a dále juniorky, dorostenky a žákyně, naše kvarteto bude mít práce rozhodně dost!“
 
Jiří Kysel se zároveň stává i šéftrenérem všech ženských kategorií. „Šéftrenéry máme od nové sezony v SKV nově jak v mužské složce, tak u mládeže, chyběla nám už jen hlava ženské části klubu. Příchodem Kyslíka se nám tak povedlo zaplnit poslední volné místo v trenérské struktuře,“ doplnil sportovní šéf Vinohrad.
 
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.