Jméno nového florbalového partnera se objeví i v názvu A týmů SKV

24. 7. 2013

Klub

2 minuty čtení

Elitním týmům přibude v názvu jméno partnera.

Téměř měsíční dolaďování podrobností smlouvy mezi SKV a novým florbalovým partnerem X3M je u konce. Součástí finální dohody je také změna názvu A týmů SKV. Poprvé v historii klubu se v něm objeví i jméno partnera a do nové sezony tak všechny elitní týmy vstoupí pod oficiálním názvem TJ X3M Sokol Královské Vinohrady.

„Byli jsme si vědomi, že pro náš florbalový klub se jedná o historický krok a konečnému schválení předcházela řada jednání. Nový florbalový partner o jméno své firmy v názvu klubu velice stál a tomu i přizpůsobil výhodnější podmínky smlouvy. Rozhodující slovo ale mělo vedení naší Tělovýchovné jednoty, které nakonec změnu názvu posvětilo,“ vysvětluje prezident florbalového oddílu SKV Luděk Pokorný.

Definitivnímu rozhodnutí ale předcházelo ještě úsměvné „počítání písmenek“. „Název našeho klubu je už sám o sobě velmi dlouhý a bylo potřeba se vejít do oficiální ho předpisu ČFbU, který povoluje název týmu pouze do limitu 32 znaků včetně mezer. Nový název našich áčkových družstev ale vyšel na písmenko přesně,“ dodává šéf SKV Pokorný.

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.