Předvánoční víkend: Junioři vyhráli v Chomutově, juniorky s plným počtem bodů

29. 12. 2021

Klub

2 minuty čtení

Junioři SKV si zpříjemnili Vánoce vítězstvím v Chomutově. Dokázali tak odčinit nezdar na půdě Karlových Varů. Pod triumf 6:3 na severu Čech se největší měrou postarali Jakub Pekárek (2+0) a Matěj Šaroch (0+2). Předvánoční rozlučka se bohužel nevydařila mužům B. Benfika prohrála doma s Florbalovou akademií z Mladé Boleslavi 7:8. Naopak skvěle si vedly juniorky, které ze svého turnaje vydolovaly šest bodů.

Benfika si poslední utkání v kalendářním roce 2021 naplánovala na pátek 17. prosince. Mladá Boleslav byla v úvodních dvou třetinách lepší a vytvořila si solidní náskok. Po dvou třetinách to bylo už 0:6 pro hosty. Až pak se sokolové probudili a začali do branky Středočechů sypat jeden gól za druhým. Víc než drama z toho ale v závěru nebylo. Benfika prohrála 7:8 a zapsala druhou porážku v sezoně.

To juniorky si počínaly suverénně. Kutnou Horu vyprovodily výsledkem 9:4 a tým z Unhoště dostal dokonce 12 branek. Svěřenkyně Šimona Krále vévodí tabulce 2. ligy. V osmi zápasech získaly plný počet 24 bodů. Nejbližším pronásledovatelem je pražská Slavia, která má ovšem o osm bodů méně a navíc o jedno odehráné utkání navíc. Další ligové zápasy vinohradských kategorií se uskuteční až v novém roce.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
TJ SKV - Florbalová akademie MB 7:8

Junioři:
FB Hurrican Karlovy Vary - TJ SKV 9:4
Florbal Chomutov - TJ SKV 3:6

Juniorky:
TJ SKV - FBC Kutná Hora 9:4
TJ SKV - FBC Gladiators Unhošť 12:0

Dorostenci:
TJ SKV - FBC Draci Říčany 2:3
TJ SKV - Florbalová akademie MB 11:0

Starší žákyně:
TJ SKV - Texas Longhorns DDM P6 5:11
TJ SKV - Rudná panthers Praha Wild 4:11
TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy 2:20

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.