Czech Open rozlosován!

26. 7. 2013

Klub

3 minuty čtení

Všechny týmy SKV se ve svých základních skupinách střetnou se zahraničními soupeři. Vinohradské áčko mužů bude mít dokonce čest setkat se s prvním francouzským týmem v historii Czech Open!

Všechny vinohradské celky byly nalosovány do čtyřčlenných skupin. Mužské áčko dostalo na první pohled celkem snesitelnou skupinu, finský oponent však může být velkou neznámou, to samé se dá říct o historicky prvním francouzském účastníkovi Czech Open. Velké naděje se budou jako každoročně vkládat do vinohradského béčka, které je přihlášeno pod starým názvem našeho florbalového klubu - HC Coyotes.
 
Velice těžká, avšak rovněž atraktivní skupina, byla nalosována juniorům. Ti mohou své síly porovnat s prvoligovými celky, jakými jsou Boleslav a Ostrava. Třetím soupeřem je švédské Röke. Vinohradské juniory tak čeká konfrontace s posledním šampionem G2 ligy juniorů!
 
O zajímavé soupeře nebudou mít nouzi ani oba dva ženské týmy. Áčko se v souboji extraligových nováčků střetne s Ostravou a pak poměří síly rovněž s týmy ze Švédska a Německa. B tým žen má také dva zahraniční soupeře, tentokráte to jsou celky ze Švýcarska a sousedního Slovenska, odkud přijede Nemšová, tradiční účastník letních florbalových turnajů v Praze.
 
Pro úplnost rovněž přidáváme skupinu Torzy, za kterou loni hrálo několik hráčů z vinohradských řad a účast některých sokolů není vyloučena ani letos. Za tým navíc mohou nastoupit prezident klubu Luděk Pokorný, sportovní ředitel Vilém Svoboda nebo dlouholetý trenér žen Jindra Očenášek!
 

Muži A - skupina B19:
TJ Sokol Jaroměř
Canonniers Nantes (Francie)
TJ SKV
Club David (Finsko)

Muži B - skupina B15:
FBA Černošice
ON7 (Finsko)
HC Coyotes
Snipers Třebíč
 
Junioři - skupina JA:
Röke IBK (Švédsko)
Billy Boy Mladá Boleslav
FBC ČPP Remedicum Ostrava
TJ SKV
 
Ženy A - skupina FE:
Kungsängens IF (Švédsko)
FBC ČPP Remedicum Ostrava
TJ SKV
SG Berlin II (Německo)
 
Ženy B - skupina FF:
UH Appenzell (Švýcarsko)
TJ SKV
IBK Hradec Králové
NTS FK-ZŠ Nemšová (Slovensko)
 
Torza Sorry - B09:
Floorball Penguins (Německo)
Team Kiss Kiss (Finsko)
Torza Sorry
FBC Spartak Přerov
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.