Novým partnerem SKV je EUROVIA CS

4. 1. 2022

Klub

3 minuty čtení

Do roku 2022 vstupuje SKV s novou posilou - vítáme mezi našimi partnery společnost EUROVIA CS, a. s.

V novém roce opět o něco silnější, a to díky spojení s novým partnerem. Společnost EUROVIA CS je jedním z lídrů na poli dopravně-inženýrského stavebnictví, který své služby nabízí zákazníkům již více než 65 let.

"Posilování partnerské struktury je jedním z důležitých úkolů vedení klubu. Jsem rád, že se EUROVIA CS rozhodla do podpořit právě náš klub. Navíc tak činí v době, která rozhodně není snadná, a kdy získat prostředky na financování sportování mládeže, ale i výkonnostních týmů, není vůbec jednoduché. O to cennější rozhodnutí našeho nového partnera je," vyjádřil se k novému partnerství marketingový pracovník a viceprezident klubu Jiří Buchta.

Motto našeho nového partnera je "Na společné cestě" a my věříme, že povede "Společně K Vítězství".

Vítáme EUROVIA CS mezi našimi partnery a těšíme se na společné sportovní úspěchy a dlouhodobou spolupráci.

O společnosti EUROVIA CS

EUROVIA CS je moderní, dynamická, progresivní a prosperující společnost. Udává trendy a posouvá hranice dopravně-inženýrského stavebnictví. Realizuje stavby od nejmenších až po rozsáhlé projekty. Nedílnou součástí portfolia společnosti jsou kromě silničních a dálničních staveb, mostních konstrukcí, železničních a tramvajových projektů také místní komunikace, obnova veřejného prostoru, náměstí, ulic i historických částí města, ale rovněž cyklostezky, hřiště, letištní plochy či vodní díla včetně protipovodňových opatření. Disponuje silnou surovinovou základnou v podobě obaloven, lomů, recyklačních dvorů nebo emulzních stanic.

Pro úspěch firmy byli a jsou klíčoví talentovaní, kvalifikovaní a motivovaní zaměstnanci, kteří jsou odpovědní za své výsledky. EUROVIA CS je stabilní a spolehlivý zaměstnavatel nabízející zázemí silné společnosti a své pracovníky aktivně vzdělává. Podporuje všechny, kteří mají chuť se posouvat, nabízí jim uplatnění v mnoha profesích i kariérní růst. Praktické i teoretické vzdělávání zajišťuje EUROVIA VS ve vlastním školicím středisku.

Společnost EUROVIA CS, a. s., dříve Stavby silnic a železnic, a. s., nabízí své služby zákazníkům již více než 65 let. Od roku 2006 je jejím stoprocentním vlastníkem francouzská společnost EUROVIA S.A., která působí v 18 zemích světa a je součástí světového koncernu VINCI.

Webové stránky partnera: https://www.eurovia.cz/

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.