Odložené utkání s Mladou Boleslaví se uskuteční ve čtvrtek! Odvysílá ho ČT sport

25. 1. 2022

Muži A

2 minuty čtení

AKTUALIZOVÁNO | Sokolové už znají termín odloženého utkání 24. kola Livesport Superligy. Na hřišti Mladé Boleslavi se představí nakonec ve čtvrtek od 18:00. Proti úřadujícímu šampionovi to nebude nic jednoduchého, pro Vinohradské je to ale příležitost poměřit se s kvalitním celkem a připravit se na blížící se play down. Duel přímým přenosem odvysílá program ČT sport.

SKV v posledním vystoupení nestačilo doma na Otrokovice a po prohře 3:7 byla stvrzena účast Vinohrad v bojích o záchranu. V posledních duelech základní části budou svěřenci koučů Kotlase a Bouši ladit formu směrem ke klíčové fázi ročníku „Musíme se připravit na play down. Zbývající zápasy nám mohou pomoci k nabrání sebevědomí, za současného stavu už musíme směřovat k zápasům o udržení,“ řekl Marek Paštika, odchovanec a univerzál SKV.

V prvním vzájemném utkání sokolové předvedli solidní defenzivu a s úřadujícím mistrem padli 2:6. Mladoboleslavští jsou na druhé pozici Livesport Superligy. Bodově je jako tradičně táhne Jiří Curney (37 bodů), stejný počet má na svém kontě také Martin Tokoš, který těží ze spolupráce s Milanem Tomašíkem (33 bodů). „Boleslav má výborný tým, za poslední roky tady nemá moc konkurenci, proto bude potřeba stoprocentní týmový výkon a trochu štěstí,“ vyhlíží čtvrteční bitvu Paštika.

Sokoly budete moci sledovat živě prostřednictvím programu ČT sport nebo na webové adrese https://sport.ceskatelevize.cz/. Předzápasový program začíná už v 17:50.

Dohrávka 24. kola Livesport Superligy:

27. 1., 18:00 Předvýběr.cz Florbal MB - TJ Sokol Královské Vinohrady
MSH Mladá Boleslav | ONLINE | ČT SPORT

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.