V posledním domácím duelu v základní části přivítáme před TV kamerami Spartu

29. 1. 2022

Muži A

3 minuty čtení

Na domácí televizní utkání si museli sokolové počkat až do předposledního kola základní části. V něm přivítají v rámci pražského derby Spartu. Zápas Livesport Superligy odvysílá program ČT sport, start je naplánován na 17 hodin.

V prosinci 2019 Vinohradští naposledy uspěli proti pražské Spartě. Prodloužení tehdy úspěšně ukončil Petr Hartman a domácí slavili zisk dvou bodů do tabulky. I ty pak svěřencům trenérů Kotlase a Bouši pomohly k premiérovému postupu do vyřazovací části nejvyšší soutěže. O dva roky později je teď situace rozdílná. SKV se nachází na poslední příčce a už je smířeno s bojem v play down. I tak je ale stále o co hrát. Sokolové budou chtít v posledním domácím střetnutí v základní části vyhrát, rozšířit své bodové konto a v neposlední řadě se dobře připravit na klíčovou pasáž sezony.

Také sparťané však bojují o každý bod. Celek z Podvinného mlýna se snaží ukořistit výhodnější čtvrtou příčku, která ve čtvrtfinále play off zaručuje start série na domácí půdě. Sparta se po slabším začátku soutěže postupně zvedala. Za jejím vzestupem stojí ve formě hrající útočníci Mikuláš Krbec (39 bodů) a slovenský reprezentant Lukáš Ujhelyi. Z posledních šesti zápasů sparťané pětkrát vyhráli a před startem vyřazovací části nabírají solidní fazonu. Kromě výše zmíněných tahounů si bude muset vinohradská defenziva dát pozor i na další šikovné hráče: Marka Zouzala, Josefa Juhu či Jakuba Kolstrunka.

Všichni příznivci a členové SKV jsou srdečně zváni do hlediště. Pojďme využít šance, že i v této nelehké době můžeme přijít zafandit svým oblíbencům. Zkusme společně zaplnit Rieger arénu do posledního místa a vytvořit hráčům pěknou atmosféru. Vstupenky na zápas lze zakoupit na místě za 50 Kč nebo v předprodeji na Ticketportalu. Zdarma mají vstup děti do 10 let, senioři, dárci krve, členové vinohradského florbalového klubu a všichni, kteří dorazí ve žlutočerném oblečení!

Ke vstupu do hlediště je potřeba splnit protiepidemická pravidla (vyjma dětí do 12 let). Návštěvníci zápasu se musí prokázat očkováním proti covidu, od jehož ukončení uběhlo minimálně 14 dnů, nebo laboratorně prokázaným proděláním nemoci. Výjimku mají osoby do 18 let, lidé, kteří se ze zdravotních důvodů nemohou očkovat, nebo osoby, které ještě nemají očkování dokončené. U nich lze prokázat bezinfekčnost negativním PCR testem, ten nesmí být starší 72 hodin.

25. kolo Livesport Superligy:

31. 1., 17:00 TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha
Vinohrady | ONLINE | ČT SPORT BULLETIN

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.