Shrnutí víkendu: Junioři zabrali a z víkendu si odnáší plný počet bodů!

1. 2. 2022

Klub

2 minuty čtení

Skvělý víkend! Junioři SKV v sobotu na domácí půdě porazili po přestřelce Milevsko 12:8 a v neděli si dojeli pro výhru do Plzně. Výsledkem je zisk plného počtu bodů a posun v tabulce na vynikající druhé místo! Dařilo se také Benfice.

Hattrickem a asistencí se pod sobotní výhru podepsal útočník Richard Kellenberger. Tři body zapsali František Urbánek, Filip Píše a Martin Šolaja. I přes špatnou první polovinu utkání dokázali svěřenci trenéra Purkrábka triumfovat v nadcházejícím utkání v Plzni. Obrat řídil hattrickem produktivní Urbánek. Mladí sokolové se tak vyšvihli v tabulce na druhou příčku za vedoucí Bohemians.

Třetí výhru v řadě vybojovali hráči mužského béčka. Švejda a spol. si poradili s Jičínem 9:2. V první třetině to ale Benfice drhlo a Jičín se dostal do jednogólového vedení. Zbytek zápasu už však byl v režii Vinohradských. Také B tým se stejně jako junioři posunul na druhou pozici, třetí Liberec B má ovšem jeden zápas k dobru a ztrácí pouze jediný bod.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
KM Automatik FBK Jičín - TJ SKV 2:9

Muži D:
TJ SKV - FKMP Praha 4:7
TJ SKV - FBC Dynamis 5:8

Junioři:
TJ SKV - FBC Došwich Milevsko 12:8
FbC Plzeň - TJ SKV 5:8

Starší žákyně:
TJ SKV - Texas Longhorns DDM P6 5:10
TJ SKV - Rudná Panthers Praha Wild 15:3

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.