Florbalový oddíl čeká volební Valná hromada

10. 2. 2022

Klub

2 minuty čtení

Po třech letech čeká florbalový oddíl TJ Sokol Královské Vinohrady pravidelná volební valná hromada. Valná hromada proběhne dne 28. února 2022.

Poslední Valná hromada oddílu proběhla 14. 2. 2019 a zvolila šestičlenný Výbor oddílu ve složení Dalibor Nigrin, Michal Pazdera, Jiří Buchta, Pavel Doubek, Kateřina Bartůňková a Jan Svoboda. V průběhu volebního období odstoupil z pozice člena Výboru Michal Pazdera a od dubna 2021 tak funguje Výbor oddílu v pětičlenném složení. Předsedou oddílu je Dalibor Nigrin.

Současnému Výboru oddílu nyní končí mandát a nejvyšší orgán oddílu, tedy Valná hromada, bude (mimo jiné) volit nové členy Výboru. Případní noví zájemci o působení ve Výboru FO musí svůj záměr kandidovat oznámit nejpozději 7 dní před termínem volební Valné hromady, tj. do pondělí 21. 2. 2022, a to e-mailem sekretářce oddílu Petře Wesley na sekretar@skvflorbal.cz.

Volební Valná hromada proběhne v pondělí 28. 2. 2022 a oficiální pozvánka na Valnou hromadu (vč. programu) bude zveřejněna v řádném termínu, tj. 14 dní před jejím konáním, tedy v pondělí 14. 2. 2022.

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.