V play down proti Pardubicím

20. 2. 2022

Muži A

1 minuta čtení

Vinohradští se v 1. kole play down utkají s pardubickými Sokoli. Východočeši obsadili po základní části 12. příčku. Obě vzájemná utkání v sezoně pokaždé ovládly domácí celky. Série hraná na čtyři vítězná utkání odstartuje o víkendu 26. a 27. února na půdě soupeři. O týden později se přesune na Vinohrady.

Časy venkovních zápasů už jsou známy. V sobotu 26. února je start naplánován na 16 hodin, o den později se pak bude hrát v 17 hodin. Oba dva duely hostí sportovní hala v Dašické ulici. Týden poté se kolotoč střetnutí přesune do Rieger arény. V sobotu 5. března oba týmy vyběhnou na hrací plochu v 19 hodin,  v neděli 6. března v 17:30. V týdnu vám na webu přineseme podrobné preview před startem celé série.

1. kolo play down Livesport Superligy:

26. 2., 16:00 Sokoli Pardubice - TJ SKV (SH Dašická Pardubice)
27. 2., 17:00 Sokoli Pardubice - TJ SKV (SH Dašická Pardubice)
5. 3., 19:00 TJ SKV - Sokoli Pardubice (TJ Sokol Vinohrady)
6. 3., 17:30 TJ SKV - Sokoli Pardubice (TJ Sokol Vinohrady)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.