Valná hromada zvolila nové vedení klubu

1. 3. 2022

Klub

2 minuty čtení

Valná hromada zvolila nové vedení florbalového oddílu TJ SKV na období 2022-2025.

V pondělí 28. 2. 2022 se uskutečnila Valná hromada našeho oddílu. Jelikož se jednalo o volební Valnou hromadu, měla za úkol také zvolit nový výbor (vedení) našeho klubu. V uplynulém období 2019-2022 stál v čele SKV šestičlenný Výbor ve složení Dalibor Nigrin, Kateřina Bartůňková, Jiří Buchta, Pavel Doubek, Jan Svoboda a Michal Pazdera, od roku 2021 pak po odstoupení Michala Pazdery fungoval Výbor v počtu 5 členů.

Nový výbor má 3 členy

Valná hromada zvolila pro období 2022-2025 nový Výbor ve složení Dalibor Nigrin, Kateřina Bartůňková a Jiří Buchta. Pro nové období se rozhodli nekandidovat Pavel Doubek a Jan Svoboda s tím, že oba budou podle svých možností pokračovat v práci pro SKV mimo Výbor oddílu. Valná hromada také zvolila Dalibora Nigrina kandidátem do Výboru naší jednoty TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady.

Na krátkém úvodním zasedání pak Výbor zvolil prezidentem oddílu Dalibora Nigrina a viceprezidentem Jiřího Buchtu. Kateřina Bartůňková pak bude působit ve Výboru jako jeho členka.

Volba nového Výboru oddílu byla sice hlavním bodem Valné hromady, ale nebyla jediným bodem na programu. Velmi důležitá (a plodná) byla i diskuse nejen nad uplynulým obdobím, ale zejména nad tím, co klub čeká, aby nejen udržel současné pozice, ale aby byl schopný v budoucnu svou sportovní výkonností mířit výše. Zazněla řada podnětných bodů nejen od kandidátů do Výboru VH, ale také od delegátů a delegátek VH z řad členů/členek oddílu a od zástupců vinohradské sokolské Jednoty, kteří v poradní roli naši VH rovněž navštívili.

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.