Tuhý boj s Pardubicemi se přesune do Rieger arény

3. 3. 2022

Muži A

3 minuty čtení

Za stavu 1:1 bude o víkendu ve vinohradské Rieger aréně pokračovat série 1. kola play down Livesport Superligy. Sokolové se se svými rivaly z Pardubic utkají v sobotu od 19 hodin a v neděli od 17:30. Všichni příznivci jsou srdečně zváni do hlediště. V úvodních dvou duelech nebyla nouze o dramatické momenty a pěkné góly.

Vinohradští nejprve vyhráli na hřišti Pardubic 3:2 v prodloužení. O triumfu Pražanů rozhodl vítěznou trefou Jan Procházka. A to přitom sokolové prohrávali ještě v úvodu třetí části 0:2. Jenže pak přišlo velké vzepjetí a obrat. Svěřenci koučů Kotlase a Bouši se navíc neprezentovali vůbec špatnou hrou a k vyrovnání došlo zcela po zásluze.

Druhý duel neměli žlutočerní vůbec špatně rozehraný a v první části se dokonce dvakrát dostali do jednobrankového vedení. Jenže prostřední dějství hostům nevyšlo a nakonec prohráli 4:6. Pardubickým se tak povedlo srovnat stav série na 1:1. Za těchto okolností se nyní 1. kolo play down přesouvá do Rieger arény, kde je SKV doma.

V základní části zde Vinohrady dokázaly Pardubice zdolat. Na druhou stranu, Východočechům se do sestavy vrátí jejich nejproduktivnější hráč ze základní části Adam Šmíd. Ten si v uplynulých třech týdnech odpykával trest za seknutí do protihráče z 23. kola, kdy se Pardubice střetly s Black Angels. 20letý forvard v základní části nasbíral 33 bodů, stejně jako Přemek Pakosta.

Východočeský tým se ale může opřít o své další hráče. Tři body v nedělním zápase zaznamenal Lukáš Kučera, jeden gól a jednu asistenci posbíral matador Martin Zozulák, jenž už sice před časem oznámil konec aktivní hráčské kariéry, v průběhu sezony se však do pardubického kádru vrátil.

Vstupenky na utkání budou k dispozici v předprodeji na Ticketportalu za 25,- Kč, na místě pak za 50,- Kč. Zdarma mají vstup držitelé permanentek, členové klubu, děti do 10 let, senioři a dárci krve. Na utkání už mohou všichni bez protiepidemiologických omezení, jediným stále platným narížením je povinnost mít nasazený respirátor. Přijďte sokoly podpořit v jejich snaze udržet se v elitní soutěži! SKV = Síla Které Věřím!

Program 1. kola play down Livesport Superligy:

5. 3., 19:00 TJ SKV - Sokoli Pardubice
Vinohrady | ONLINE | VIDEO | BULLETIN

6. 3., 17:30 TJ SKV - Sokoli Pardubice
Vinohrady | ONLINE | VIDEO | BULLETIN

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.