Shrnutí víkendů: Céčko udělalo krok k zisku 3. příčky v regionální lize

21. 3. 2022

Muži A

3 minuty čtení

V nadcházejícím článku se ohlednéme za výsledky vinohradských týmů z posledních dvou víkendů. Dorostenci SKV zaznamenali z posledních čtyř zápasů sedm bodů a v jednom ze dvou případů vyzráli na kvalitní rezervu střešovického Tatranu. Jeden triumf zapsaly na posledním turnaji dorostenky. A muži C usilují o zisk bronzové příčky v regionální lize.

Už pouze jeden turnaj zbývá odehrát hráčům mužského céčka. Ten se uskutenčí na začátku dubna. Na tom předposledním vybojovali Martin Zima a spol. čtyři ze šesti možných bodů. V obou dvou sobotních zápasech měli Celtics velmi špatný vstup do utkání. S Kobylisy B dokonce v průběhu druhého dějství prohrávali už 1:5. Pak se ale projevila fyzická a kondiční převaha Vinohradských, kteří ztrátu dotáhli a v závěru ještě usilovali o vítězství.

Rozhodly až nájezdy, bohužel ani jeden z vinohradských exekutorů se neprosadil, a protože soupeř se jednou trefil, byla z toho výhra Kobylis 6:5. Proti Kubánskému Klanu museli sokolové opět od začátku dotahovat. V jednu chvíli to se žlutočernými vypadalo mizerně, to když na časomíře svítilo 5:2  pro soupeře. Jenže svůj den měl Tadeáš Doucha a ve spolupráci se svým dvojčetem Vojtěchem předvedl úchvatný střelecký výkon. V zápase zapsal pět gólů a jednu asistenci a Vinohrady nakonec vyhrály 7:5.

Dva zápasy před koncem ligové sezony tak mají dvoubodový náskok na čtvrté Future a 2. dubna budou v Radlicích bojovat o udržení třetí příčky. Týden před céčkem odehráli své zápasy kolegové z déčka. V prvním zápase se jim nedařilo, ve druhém však tým posílil Hieu Nguyen a nahrál na čtyři góly Gustovi Ondrejčíkovi. Ten nakonec zkompletoval pět zásahů a déčko porazilo Kostelec nad Labem 8:5. Sestupu 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY 12. AŽ 13. 3.

Muži D:
TJ SKV - FKMP Praha 3:6
TJ SKV - TJ Sokol Kostelec nad Labem 8:5

Ženy B:
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 10:7
TJ SKV - FAT PIPE Start98 Kunratice B 9:5

Dorostenci:
TJ SKV - Předvýběr.CZ Florbal MB White 5:6 po sam. náj.
TJ SKV - Tatran Střešovice B 6:3

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY 19. AŽ 20. 3.

Muži C:
TJ SKV - Florbal TJ Kobylisy B 5:6 po sam. náj.
TJ SKV - IBK Kubánský Klan 7:5

Dorostenci:
TJ SKV - Tatran Střešovice B 1:5
TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 8:1

Dorostenky:
TJ SKV - FbŠ Bohemians B 3:4
TJ SKV - Panthers Praha 6:3

Starší žáci:
TJ SKV - Floorball Club Falcon black 1:4
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha RED 2:6
TJ SKV - DDM Horní Počernice Orka 1:2

Starší žáci B:
TJ SKV - Panthers Praha 2008 4:1
TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 bílí 1:9
TJ SKV - Olymp Florbal Apollon 2:3

Foto: Svoboda.info

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.