Czech Open - Zítra zůstávají ve hře tři týmy!

16. 8. 2013

Klub

4 minuty čtení

Během druhého dny bylo rozehráno play off. Ze hry už jsou bohužel oba dva naše ženské celky, které na sebe ke vší smůle narazily již v prvním kole play off. Ve hře už tak jsou pouze mužské týmy.

A tým mužů vstupoval do utkání s francouzskými outsidery s jasným cílem - nastřílet co nejvíc branek a ovládnout tabulku skupiny B19. Obě dvě věci Vinohradští splnili a Francouzům nastříleli 17 branek. Zajistili si tak velmi výhodnou pozici pro play off, do kterého vstoupí až zítra dopoledne. Soupeřem jim bude švýcarský celek z Baden Birmenstorfu. Duel je na programu od 11:40 v hale střešovického Tatranu.
 
Kojoti, alias muži B, dnes odehráli pouze jediné utkání s finským týmem On7. Tentokrát Coyotes neměli tak přesnou koncovku jako včera, ale po výsledku 2:0 si připsali další tři body do tabulky a umístili se na prvním místě. Svěřenci trenéra Vondry tedy postoupili do třetího kola play off (1/32 finale), ve kterém se střetnou s finským týmem Kalevi FB. Zápas se odehraje zítra v 10:30 na Chodově.
 
Juniory dnes ráno čekala bitva o třetí místo ve skupině se švédským týmem Röke IBK. Stejně jako juniorům se i švédskému týmu nepovedlo z předešlých dvou zápasů vybojovat žádný bod. Střetnutí se ale juniorům povedlo a po gólech Berana, Záně, Häusla a Malého porazili Röke 4:1. Díky zisku třetího místa jim los v prvním kole play off (1/32 finále) určil čtvrtý tým ze skupiny B. Na tomto čtvrtém místě se umístil neznámý belgický tým TMD Aalst, kterému se na turnaji zvítězit nepodařilo.
 
Lépe začal belgický tým. Už v čase 4:33 zvyšoval soupeř na 2:0. Jenže zbytek poločasu již patřil juniorům, kteří i díky hattricku Michala Häusla skóre otočili a do druhého poločasu se tak šlo za stavu 4:2. Ve druhé půli přidalo SKV ještě další čtyři branky a nakonec zvítězilo 8:3. Junioři tedy postoupili do druhého kola play off, ve kterém se střetnou s Tatranem Střešovice Red, což by měl být tým složený z dorostenců. Zápas se odehraje zítra od osmi hodin na Hamru I.
 
Ženské týmy již na letošním Czech Open dohrály. Áčko po remíze s Ostravou obsadilo v základní skupině díky horšímu skóre až třetí příčku, naproti tomu béčko prohrálo i svůj třetí zápas a v tabulce skupiny skončilo poslední. Los svedl oba naše týmy proti sobě. Áčko sice nepředvedlo suverénní výkon, ale nakonec po tuhém boji zvítězilo 3:1. V dalším kole čekaly na SKV Budějovice. Po bezgólovém průběhu střetnutí přišly na řadu nájezdy, ve kterých byly úspěšnější soupeřky. Vinohrady se tak loučí s účinkováním v ženské kategorii.
 

Výsledky druhého dne Czech Open:

Muži A:
TJ SKV - Nantes Floorball Canonniers 17:2 (5x J. Mareš, 2x Z. Stuchlík, 2x L. Gregor, 2x Rossi, 2x Houra, J. Svoboda, Dolejš, Linhart, O. Stuchlík)
 
Muži B:
HC Coyotes - On7 2:0 (Novotný, J. Pecha)
 
Junioři:
TJ SKV - Röke IBK 4:1 (Beran, Häusl, Malý, D. Záň)
1/32 finále: TJ SKV - TMD Aalst 8:3 (3x Häusl, 2x Malý, Svárovský, David, Krůšek)
 
Ženy A:
TJ SKV - FBC ČPP Bonusia Ostrava 1:1 (Zajíčková)
1/64 finále: TJ SKV - TJ SKV B 3:1 (Lisová, vlastní, Hrdinová)
1/32 finále: TJ SKV - FBC United České Budějovice 0:1 po sam. náj.
 
Ženy B:
TJ SKV - IBK Hradec Králové 1:2 (Batíková)
1/64 finále: TJ SKV - TJ SKV A 1:3 (Reichová)
 
Torza Sorry:
Torza - Team Kiss Kiss 2:4 (Očenášek, Svoboda)
1/128 finále: Torza - FLC Skala Melitopol 6:0 (2x Doubek, 2x T. Pecha, Kysel, Svoboda)
1/64 finále: Torza - Sanasport Gullivers Sokol Brno I. 2:6 (2x Doubek)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.