Ve středu s čelákovickou Orkou o postup do osmifinále poháru

26. 10. 2022

Muži A

1 minuta čtení

Sokolové se v rámci 6. kola Poháru Českého florbalu utkají s Orkou Čelákovice. Duel se, přestože je domácím týmem Orka, uskuteční ve vinohradské Rieger aréně ve středu od 20 hodin. Všichni příznivci vinohradského florbalu jsou do ochozů sokolovny srdečně zváni.

Vinohradští do pohárové soutěže vstoupili v 5. kole a na hřišti divizní Kadaně nakonec dokázali zvítězit 6:5, přestože v průběhu třetí třetiny prohrávali s domácími už 3:5. Pak ale zaúřadoval Jan Pinkas a hattrickem duel otočil. Sokolové se tak propracovali do 6. kola, ve kterém budou bojovat o postup do osmifinále. V Kadani se představil velmi omlazený tým složený s juniorů a hráčů do 23 let.

Orka Čelákovice působí v národní lize, konkrétně ve skupině západ. Aktuálně se nachází na čtvrté pozici tabulky. Ze sedmi zápasů čtyřikrát vyhrála a třikrát padla. Ofenzivu mužstva táhne Ondřej Špalek. V týmu působí také odchovanec vinohradského florbalu Tomáš Beran.

Utkání 6. kola Poháru Českého florbalu:

26. 10., 20:00, Orka - TJ Sokol Královské Vinohrady
Vinohrady | MATCH CENTER

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.