Trenéři hodnotili výkony ženských týmů na Czech Open

28. 8. 2013

Klub

2 minuty čtení

Za letošním Czech Open se ještě ohlédneme v posledním článku. Výkony našich ženských týmů totiž hodnotili Jiří Kysel a Pavel Doubek.

ŽENY A (1/32 finále), ŽENY B (1/64 finále) - komentář šéftrenéra ženské složky Jiřího Kysela:
„Turnaj nemůžeme hodnotit příliš pozitivně, chtěli jsme sehrát více utkání. Turnaj nám ukázal nedostatky, na kterých je třeba pracovat. Bohužel se naše týmy setkaly v play off proti sobě a v další fázi dohrál po vyrovnaném zápasu i vítěz vzájemného střetnutí. Světlými momenty byly některé individuální výkony v obou týmech a nejpovedenější zápas proti mladým Švédkám.“
 
Komentář trenéra béčka Pavla Doubka:
„Výkon našeho B týmu na turnaji rostl s každým zápasem. Vyjma prvního utkání hráčky odehrály povedené zápasy a dokázaly potrápit mnohem zkušenější týmy. Při kuriózním utkání play off proti našemu A týmu perfektně plnily pokyny a dokázaly áčko na malém hřišti velmi dobře bránit. I co se týče útoku jsme předvedli náš nejlepší výkon na turnaji. V utkání byl nakonec šťastnější A tým, který si uhájil své postavení vyššího družstva.
 
Celý Czech Open jsme měli velké problémy s produktivitou a vypracováním kvalitních střeleckých příležitostí. Vstřelili jsme více branek do vlastní sítě než do branky soupeřů a s takovou útočnou silou nemůžeme utkání vyhrávat. Jsem však rád, že náš tým během turnaje načerpal zkušenosti proti těžkým soupeřům. Musíme zapracovat na florbalovém myšlení, sebevědomí hráček a koncentraci na základní herní činnosti v tréninku i při utkáních.“
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.