Kalendářní rok zakončí sokolové duelem s mistrem

29. 12. 2022

Muži A

2 minuty čtení

S rokem 2022 se Vinohradští rozloučí zápasem na hřišti úřadujícího mistra Mladé Boleslavi. V rámci 17. kola Livesport Superligy se sokolové představí na půdě Středočechů od 16 hodin.

Mladá Boleslav v aktuálním ročníku není tak suverénní jako v těch předešlých. Superligu totiž drtí stoprocentní Tatran. Středočeši jsou na třetím nístě tabulky a na první Střešovice ztrácejí deset bodů. Před nimi je ještě rozjetá Bohemka. Tým táhnou uzdravený Jan Natov a dále matadoři Milan Tomašík, Patrik Suchánek a Martin Tokoš. V top pětici týmového bodování je rovněž letní posila Michal Sládek.

První vzájemný duel v nynější sezoně ovládli favorité z Boleslavi, kteří v Rieger aréně triumfovali 5:2. Sokolové se ovšem prezentovali solidní hrou v defenzivě. Na to by chtěli v odvetě jistě navázat. Navíc je třeba povzbuzení po sérii pěti porážek. Duel v Městské sportovní hale v Mladé Boleslavi je na programu od 16 hodin a můžete ho sledovat prostřednictvím video přenosu nebo textového online přenosu.

17. kolo Livesport Superligy:

29. 12., 16:00 Předvýběr.CZ Florbal MB - TJ SKV
MSH Mladá Boleslav | MATCH CENTER | VIDEO

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.