Shrnutí víkendu: Céčko zapsalo dvě výhry a udrželo 4. příčku v regionální lize!

3. 4. 2023

Klub

3 minuty čtení

Muži C potřebovali k jistotě udržení čtvrtého místa v regionální lize získat šest bodů a navíc doufat v drobné zaváhání Future. Obě podmínky byly o víkendu splněný. Céčko zapsalo dvě jednoznačné výhry 9:5 a 9:1, předvedlo kvalitní výkony a díky nedělní ztrátě Future mohou po loňském zisku třetí pozice zaknihovat další solidní umístění v nejvyšší regionální lize!

Mužské céčko šlo na zápasy posíleno o dva hráče áčka (Pavel Hájek a Jiří Procházka), dále o dva hráče béčka (Jan Švejda a Marek Paštika) a mužstvo doplnili také tři junioři (Dominik Šach, Richard Kellenberger a Miroslav Řehák). Celtics se prezentovali dobrým florbalem a pouze v první třetině prvního utkání s Tatranem B měli potíže. Ve zbytku turnaje dominovali a zapsali do tabulky šest bodů. To jim vyneslo udržení čtvrté příčky. Před SKV se umístili suverénní Říčany, velkými jmény nabitá rezerva Bohemky a sparťanský tým U23.

„Je třeba poděkovat všem hráčům, kteří za céčko v sezoně nastoupili. V závěrečném turnaji jsme předvedli dva hezké výkony a byli jsme za ně odměněni šesti body. Po rozpačitém začátku sezony se zvedla tréninková i zápasová morálka a vyústilo to v příjemný závěr sezony,“ ohlédl se za uplynulým ročníkem mužů C hrající kouč Gustav Ondrejčík.

Vynikající turnaj za sebou mají ženy B. Ty porazily jak Slavii Liberec, tak Kobylisy a v tabulce 2. ligy jsou jeden turnaj před koncem sezony na sedmém místě. Zdařilý víkend prožily mladší žákyně. Po třech výhrách oslavily postup ze 3. do 2. koše a mohou se těšit na střetnutí s kvalitním celky. Dařilo se také přípravce (2 výhry, 1 remíza a jen jedna porážka) nebo mladším žákům (2 výhry a 1 prohra).

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Ženy B:
TJ SKV - USK Slavia Liberec 9:2
TJ SKV - Viking TJ Kobylisy 6:1

Muži C:
TJ SKV - Tatran Střešovice B 9:5 
TJ SKV - Wizards DDM SO Praha 10 B 9:1

Dorostenky:
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 3:4
TJ SKV - FBŠ Slavia Plzeň 1:5

Dorostenci B:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha BLUE 1:5
TJ SKV - Blue Horses Stochov 14:1

Mladší žáci černí:
TJ SKV - Florbal Neratovice 5:2
TJ SKV - FBC Kutná Hora - bílí 5:3
TJ SKV - SK Florbal Benešov 2:3

Mladší žákyně:
TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy 4:1
TJ SKV - Florbalová akademie MB "2011" 13:1
TJ SKV - FBC Kutná Hora 12:2

Přípravka:
TJ SKV - FAT PIPE Start98 8:3
TJ SKV - FBK Fat Pipe Vosy Praha 5:0
TJ SKV - Butchis - Black 3:8
TJ SKV - Wizards DDM Praha 10 SO 4:4

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.