Áčko čeká soustředění a Gold Cup

28. 8. 2012

Muži A

2 minuty čtení

Letní příprava A týmu se pomalu, ale jistě blíží do cílové rovinky. Mužský tým čeká čtyřdenní soustředění a také dobře obsazený turnaj v Liberci.

První část závěru letní přípravy stráví A tým v domácím prostředí vinohradské sokolovny. Od čtvrtka do neděle zde hráči absolvují celkem 8 tréninkových jednotek. V neděli večer se pak přesunou do haly střešovického Tatranu, kde je čeká přátelské utkání s juniorským týmem několikanásobného mistra ČR.

Po náročném soustředění následuje krátká pauza na odpočinek a již následující týden odjede áčko na turnaj Gold Cup do Liberce. Tento turnaj je již takovou tradiční generálkou na ligovou sezonu. SKV se postupně utká se Sokolem Pardubice, domácím FBC Liberec, v neděli ráno pak s juniorskou reprezentací ČR a turnaj zakončí zápasem proti České Lípě. Kromě zajímavého srovnání před ligou čeká na vítěze turnaje také finanční odměna 10 000 korun.

Program SKV na Gold Cup 2012:
1. 9. 2012 (12:00) - TJ Sokol Královské Vinohrady x Sokol Pardubice
1. 9. 2012 (16:00) - FBC Liberec x TJ Sokol Královské Vinohrady
2. 9. 2012 (10:00) - Repre U19 x TJ Sokol Královské Vinohrady
2.9. 2012 (14:00) - TJ Sokol Královské Vinohrady x FBC Česká Lípa

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.