Víkendové menu: Ženy čekají bitvy v Poháru České pojišťovny

12. 9. 2013

Klub

3 minuty čtení

O víkendu se rozbíhá kolotoč i ostatních florbalových soutěží. Kromě žen se předvedou dorostenky a starší žáci.

Ženy už mají za sebou první dvě extraligové zkoušky a nyní se připravují na další náročný víkend,ve kterém sehrají hned čtyři zápasy v rámci Poháru České pojišťovny. Ženský tým zatím v extralize sice nebodoval, ale ani vysloveně neselhal. První zápas odehrály ženy venku s Olomoucí, nad kterou ve třetí třetině dokonce vedly 2:1. Vedení sice netrvalo dlouho a Olomouc nakonec vyhrála 2:4, ale i tak holky předvedly výkon, za který by se nemusely stydět.
 
Druhý zápas, který Vinohrady odehrály doma, skončil divočejším výsledkem 4:19. To byl ovšem zápas s posledním mistrem Herbadentem, ženským suverénem posledních let. Zápas, který obsahoval nejen pěkné akce a souboje, sledovalo skvělých 220 diváků. SKV prostě zaplatilo nováčkovskou daň.
 
Nechme ale extraligu extraligou a pojďme se podívat, na koho narazí naše ženy tento týden v poháru. V sobotu na domácí půdě se střetnou s pražskou Děkankou a s Panthers. Oba týmy svoji soutěž ještě nezahájily. Zápasy se odehrají v 15:00 a 18:00.
 
O den později změří své síly s hráčkami Kladna a Kutné Hory. Stejně jako předchozí soupeřky i ony na začátek svých soutěží ještě čekají. V neděli se na rozdíl od soboty začíná už ráno a svoje zápasy ženy odehrají v 9:00 a 13:30. Přijďte jak v sobotu, tak v neděli do haly v Riegrových sadech a pomoci tak našim ženám k postupu do další fáze Poháru České Pojišťovny!
 
O víkendu začíná sezona starším žákům i dorostenkám. Starší žáci vstupují do sezony s novou trenérskou dvojicí – Libor Pokorný a Magdaléna Pokorná. Libor Pokorný, který poslední tři sezony trénoval juniory, dorostence a občas i muže C, se zase opět vrací k mladším kategoriím a věříme, že se svým "novým" týmem bude úspěšný. Starší žáci hrají v sobotu v Čakovicích od 10:20 s Wizardy a od 11:40 s Black Angel. Další zápas sehrají podle umístění.
 
V neděli startují sezonu dorostenky se svoji trenérkou Terezou Komorousovou. V minulé sezoně se holky umístily na 11. místě se 17 body. Svoje první zápasy sehrají v 8:30 s Kutnou Horou a ve 12:00 s pražským Chodovem na Děkance.
 

SOBOTA 14.9.2013:

Ženy A:
15:00 TJ X3M SKV – Děkanka Praha (Vinohrady)
18:00 TJ X3M SKV – FbC Panthers (Vinohrady)
 
Starší žáci:
10:20 TJ X3M SKV – Wizards DDM Praha 10 (Čakovice)
11:40 TJ X3M SKV – Black Angels (Čakovice)
+ zápas o umístění
 

NEDĚLE 3.3.2013:

Ženy A:
9:00   TJ X3M SKV – FBC Kladno (Vinohrady)
13:30 TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora (Vinohrady)
 
Dorostenky:
8:30   TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora (Děkanka)
12:00 TJ X3M SKV – TJ JM Pedro Perez Chodov (Děkanka)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.