Rekordní výprava v Brně! Hummel Open Game hraje osm vinohradských týmů

22. 6. 2023

Klub

2 minuty čtení

Hned osm vinohradských celků bude hájit barvy SKV na tradičním brněnském turnaji Hummel Open Game. Akce startuje už dnes a potvrá až do neděle.

Nejstarší chlapecký tým juniorů vstoupí do turnaje ve čtvrtek večer. Nejprve v úvodním utkání základní skupiny vyzve Litomyšl. Ve 21:15 pak uzavře první den soubojem s Vyškovem. V pátek se sokolové střetnou s Kopřivnicí a Pískem. Následovat bude play off. Juniorky se postupně utkají s IBK Dizzy, Židenicemi, Hranicemi, Panthers a s Libercem.

Z dívčích týmů budou vinohradské barvy ještě reprezentovat družstva dorostenek a mladších žákyň. Chlapecké týmy mají v Brně ještě větší zastoupení. Hned dva týmy se budou o dobré výsledky prát v kategorii starších žáků a rovněž dva celky jsou přihlášeny v mladších žácích. Jeden tým je zapsán s názvem „černí“ a druhý s názvem „žlutí“. Všem týmům držíme palce.

Odkazy na výsledky jednotlivých týmů SKV:

Junioři BU19
Juniorky GU19
Dorostenky GU17
Starší žáci "A" BU15
Starší žáci "B" BU15
Mladší žáci žlutí BU13
Mladší žáci černí BU13
Mladší žákyně GU13

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.