Vinohradské ženy postupují v poháru z prvního místa

15. 9. 2013

Ženy A

2 minuty čtení

Ženy na domácí půdě ovládly svou skupinu, když z celkového počtu čtyř zápasů tři vyhrály a jeden remizovaly. Vinohrady tak potvrdily roli favorita své skupiny.

Komentář trenéra Pavla Doubka:
„První zápas jsme nastoupili proti zkušenému soupeři z pražské Děkanky, za kterého nastoupilo hodně extraligou ostřílených hráček. Zápas nám zkomplikovala dvě vyloučení, která zbrzdila naši mírnou převahu, a stejně tak i brankařka soupeřek, která eliminovala velké množství našich šancí. I s trochou štěstí jsme zápas dovedli do vítězného konce.
 
Druhé střetnutí dne proti pantherkám jsme měli pevně ve svých rukách, když jsme vedli 5:2 a následně i 6:3, bohužel však naše nekoncentrovanost a laciné branky nás připravily o dva body z tohoto utkání. Remíza nám mohla zkomplikovat boj o první místo.
 
Nedělní utkání proti FBC Kladno bylo podobné jako zápas s Děkankou. Opět jsme nebyli schopni ze svých šancí vstřelit větší počet branek. Vítězství 3:2 bylo těsné, ale zasloužené. Papírově nejslabší soupeř Kutná Hora v turnaji potrápil díky svému betonu všechny soupeře. Zápas jsme zvládli díky jednoduché hře, která nám přinesla na naše poměry vysoké a přesvědčivé vítězství. 
 
Turnaj jsme odehráli s 27 hráčkami a díky tomu vyzkoušeli hráčky i z rezervních týmů, které odehrály dobrá utkání. Celý turnaj jsme se potýkali se špatnou střeleckou potencí, musíme zapracovat na zlepšení a zjednodušení naší ofenzivy.“
 

Výsledky 1. kola Poháru České pojišťovny žen:

TJ SKV - Děkanka Praha 3:2
TJ SKV - FbC Panthers 6:6
TJ SKV - FBC Kladno 3:2
TJ SKV - SKP Olympia Kutná Hora 7:2
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.