Plíhal před domácím duelem: Čekám vyrovnané utkání, těším se na Rieger arénu!

25. 9. 2023

Muži A

2 minuty čtení

Ve čtvrtek konečně vyběhnou sokolové v novém ročníku Livesport Superligy na povrch Rieger arény. Natěšenost v týmu na premiéru v domácím prostředí potvrzuje i útočník Ondřej Plíhal, jenž v posledním vystoupení v Karlových Varech přispěl gólem a asistencí k výhře 7:6 po prodloužení.

Vinohradští na západě Čech měli skvělý úvod. „Do nedělního utkání proti hurikánům jsme šli s vědomím, že si teplo zápasu budeme muset udělat sami. To se také v prvních dvou třetinách povedlo a dostali jsme se do vedení 4:1. Ve třetí třetině nastoupil na hřiště jiný tým a protihráče jsme vrátili do utkání. O poslední bod nás připravila nedisciplinovanost a ztráta koncentrace. Jsem ale moc rád za první vítězství v sezoně,“ zhodnotil vítězný zápas a popsal příčiny toho, proč se Sokolu nepodařilo udržet slibný náskok.

Nyní je čeká další střetnutí s týmem z dolní poloviny tabulky. Butchis jsou nováčkem a mnohými experty byli pasováni do role outsidera. To ale odmítli v posledním kole Livesport Superligy, ve kterém zaskočili silné Bohemians a triumfovali v prodloužení. „Od zápasu s Butchis očekávám od začátku do konce vyrovnané utkání. Věřím, že v průběhu střetnutí přetavíme zkušenosti z minulého ročníku superligy pro nás a urveme si body do tabulky. Těším se na první domácí zapas a na burácející Rieger Arénu,“ přiznal Plíhal natěšení.

Čtvrteční duel se uskuteční v den státního svátku od 17:30. Vstupenky na místě stojí 80 Kč, v předprodeji na Ticketportalu pak 60 Kč. Děti do 18 let platí 60 Kč, v předprodeji 40 Kč. Děti do 10 let, osoby nad 65 let, držitelé průkazů ZTP, dárci krve a členové SKV mají vstup zdarma.

Foto: Ateliér Chromcovi

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.