Starší žáci i dorostenky nebodovali

15. 9. 2013

Klub

3 minuty čtení

V sobotu 14. září odehráli starší žáci svůj první turnaj v začínající sezoně. Všechny tři zápasy prohráli a sestoupili do koše C. Nedařilo se ani dorostenkám.

O hodnocení výkonů starších žáků se pokusili jejich trenéři Libor a Magda Pokorní. „Pro nás byl turnaj zklamáním. Tým jsme převzali v nedobrém psychickém rozpoložení. Během letní přípravy a soustředění se nám podařilo ho stmelit a namotivovat. Bohužel se však týmu nepodařilo splnit naše očekávání.“
 
„Hra byla plná nedůrazu a slabých individuálních výkonů, což se podepsalo na výsledcích. Chybovali jsme ve všech herních činnostech od brankářů přes obránce až po útočníky. Když už se nám podařilo soupeře zatlačit, selhali jsme ve střelbě. V klíčových okamžicích zápasů nestačili naši hráči na protihráče fyzicky,“ pokračovali v hodnocení.
 
„Navzdory všem těmto nedostatkům turnaj poukázal i na dobré výkony a snahu některých hráčů. Tým se dokázal semknout a podpořit se navzájem, což se prokázalo především v posledních dvou třetinách zápasu s Kobylisy. Turnaj byl pro hráče i nás trenéry další zkušeností a ukazatelem pro to, na co se v budoucnu zaměřit,“ uzavřeli svou výpověď.
 
 
Druhým týmem, který o víkendu nastoupil ke svým utkáním, byly dorostenky. Ani celku, který vede hráčka áčka Tereza Komorousová, se nedařilo. V počtu sedmi statečných dívek se dorostenky nemohly rovnat soupeřkám ani z Kutné Hory a ani z Chodova a dvakrát jasně prohrály. Nicméně jim patří velký dík, že nesložily za žádného stavu své zbraně a bily se až do posledních minut.
 

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Starší žáci:
TJ X3M SKV – Wizards DDM Praha 10 2:3
TJ X3M SKV – Black Angels 2:8
TJ X3M SKV – Viking group TJ Sokol Kobylisy 3:7
 
Dorostenky:
TJ X3M SKV – SKP Olympia Kutná Hora 2:9
TJ X3M SKV – TJ JM Pedro Perez Chodov 3:12
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.