Florbalové odpoledne na Vinohradech

18. 9. 2013

Klub

2 minuty čtení

Vinohradští diváci se po dvou týdnech mohou těšit opět na pořádnou dávku florbalu. Tentokráte však nebudou hlavními aktérkami pouze ženy, do hry totiž poprvé vstupuje také mužské áčko!

Ženský tým Vinohrad má za sebou v nejvyšší soutěži dva zápasy. Bohužel se zatím svěřenkyním Petra Jirgese a Jiřího Kysela nepodařilo bodovat. Třetí příležitost se tak naskýtá v dalším domácím utkání, které vinohradské hráčky sehrají v neděli od 13:30 v hale v Riegrových sadech. Jejich soupeřkami budou florbalistky střešovického Tatranu.
 
Novou sezonu rozjedou také muži. Vinohradští mají v novém ligovém ročníku jen ty nejvyšší cíle. Chtěli by totiž napodobit ženský tým a rovněž postoupit do extraligy. Jako první jim v cestě stojí ambiciózní Hattrick Brno, tedy mužstvo, jenž si také brousí zuby na přední příčky. Zápas začíná v 17 hodin.
 
U mužského áčka došlo před sezonou k trenérské rošádě. Michala Pazderu nahradil jeho starší bratr Jan, který do týmu zapracoval několik nových hráčů včetně talentovaných bratrů Stuchlíků, brankáře a bývalého juniorského reprezentanta Karla Mrkose či obránce z extraligového Liberce Patrika Kováříka.
 
A Vinohrady si již v létě vybudovaly před svými soupeři patřičný respekt. Mužstvu trenéra Pazdery se totiž podařilo vybojovat druhá místa na Memoriálu Honzy Civína a na pardubickém Sokol Cupu, v srpnu pak SKV dokonce přidalo historický triumf v neelitní kategorii Czech Open!
 
Pokud tedy dorazíte v neděli odpoledne na Vinohrady a zůstanete na oba dva zápasy našich elitních družstev, určitě se nebudete nudit. Kromě toho, že oba naše celky čekají velmi důležité zápasy, bude tradičně připraven i doprovodný program.
 
Těšit se tak můžete na přestávkové soutěže o věcné ceny a energii můžete doplnit v bufetu, o který se nově stará dlouhodobý spojenec vinohradského florbalu restaurace U Vejdů. Proto neváhejte a vychutnejte si florbalové odpoledne na Vinohradech!
 
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.