Víkendové menu: Vinohradští zamíří na půdu vedoucího celku superligy

27. 10. 2023

Klub

2 minuty čtení

Náročný týden zažívá mužské áčko. Ve středu doma neuspělo proti Tatranu a hned v neděli se postaví aktuálně vedoucímu týmu Livesport Superligy, a sice Vítkovicím. Nedělní zápas má úvodní buly naplánované na 18 hodin. Dvě domácí utkání vyhlížejí Ladies. V pátek večer vyzvou Českou Lípu, v sobotu pak Ústí nad Labem.

Vítkovice v aktuálním ročníku ještě neprohrály v základní hrací době, na svém kontě mají 20 bodů za šest tříbodových výher a dvakrát padli v prodloužení. Jednou s rozjetým Chodovem a podruhé poněkud překvapivě na půdě České Lípy. Mužstvo bodově táhne kanonýr Martin Gattnar, který vedle sedmi gólů nasbíral ještě čtyři asistence. Po desíti bodech mají navrátilec do vítkovického kádru Lukáš Hájek a letní posila z Pardubic Adam Šmíd.

Kromě již zmíněných A týmů se do hry o víkendu zapojí ještě mužská Benfika. Ta v neděli odpoledne zamíří do Strakonic, kde ji čeká náročný duel s místním Fbc. Strakonice jsou na druhé příčce divize B a z devíti utkání zaváhaly pouze dvakrát. Výjezd na východ republiky čeká kromě mužského áčka také juniorky, ty se utkají s Vítkovicemi a Ostravou. V neděli se o body pokusí zabojovat béčko dorostenců. Všem žlutočerným týmům držíme palce!

PÁTEK 27. 10. 2023:

Ženy A:
20:00 TJ SKV - FBC Česká Lípa
Vinohrady | MATCH CENTER

SOBOTA 28. 10. 2023:

Ženy A:
18:00 TJ SKV - Florbal Ústí
Vinohrady | MATCH CENTER

Juniorky:
20:00 1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ SKV (SC Dubina Ostrava)

NEDĚLE 29. 10. 2023:

Muži A:
18:00 1. SC TEMPISH Vítkovice - TJ SKV
SC Dubina Ostrava | MATCH CENTER

Muži B:
17:00 Fbc Strakonice - TJ SKV (SH Strakonice)

Juniorky:
11:00 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - TJ SKV (ČPP Aréna Ostrava)

Dorostenci B:
8:00 TJ SKV - FBC Žraloci Příbram (SH Hořovice)
10:20 TJ SKV - Black Angels B (SH Hořovice)

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.