Před svátky zpestření v podobě Vánočníku

29. 12. 2023

Klub

1 minuta čtení

Těsně před Vánocemi se ve vinohradské sokolovně uskutečnil tradiční Vánočník, tedy turnaj smíšených týmů pro hráče a hráčky z vinohradské mládeže. Pohodové akce se celkem zúčastnilo osmdesát hráčů ve věku od pěti do čtrnácti let.

Vánočník je pro mladé florbalisty a florbalistky zpestřením předvánočního času. Nalosované týmy hrají proti sobě o turnajovou trofej. Patrony jednotlivých celků jsou hráči vinohradského áčka. Týmů bylo letos celkem pět.

Jedním z patronů byl i kapitán superligového áčka Jan Procházka, dále se akce zúčastnili také Pavel Hájek nebo Štěpán Švejda. Organizaci si vzali na starost mládežničtí trenéři v čele se zakladatelem Vilasem Svobodou. Tak zase za rok!

 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.