Ženy dnes v poháru vyzvou Litvínov

26. 9. 2013

Ženy A

1 minuta čtení

Vinohrady si vybojovaly postup z prvního kola poháru a nyní v kole druhém narazí na bivojky z Litvínova. Zápas se uskuteční dnes od 20 hodin na hřišti soupeře.

SKV stále čeká na první extraligovou výhru a po třech porážkách se krčí ve spodní části tabulky. Chuť si však vinohradské hráčky mohou alespoň trochu spravit v Poháru České pojišťovny. Ve druhém kole totiž dnes vyzvou Litvínov. A to je soupeř, který sokolky dobře znají z minulé sezony, kdy na bivojky narazili v rámci základní části první ligy.

A už v sobotu se Vinohrady musí opět přeorientovat na ligovou soutěž. V sobotu večer totiž sehrají druhý venkovní zápas, tentokráte na půdě Jihlavy. Tým z Vysočiny má zatím stejnou bilanci, jako hráčky Královských Vinohrad, tedy tři zápasy - tři porážky. Je tak jasné, že jeden z týmů si poprvé v letošním ročníku připíše body.
 
Program ženského áčka:
26. 9., 20:00 SK Bivoj Litvínov - TJ SKV (Litvínov)
28. 9., 18:30 FBŠ ALINVEST Jihlava - TJ X3M SKV (Jihlava)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.