Shrnutí víkendu: Senzační elévové ovládli na domácí půdě všechny zápasy

29. 1. 2024

Klub

3 minuty čtení

Skvělé výsledky zaznamenali o víkendu elévové. A tým a B tým zvítězily ve všech čtyřech duelech a z vinohradské sokolovny udělaly nedobytnou tvrz. Navíc se jim podařilo nasázet soupeřům hromadu branek! Pěkný výsledek zaznamenali také hoši z Benfiky. Ti vyhráli na horké půdě Kutné Hory 7:4 a přiblížili se jistotě čtvrté příčky v divizi B.

Benfika vyjela do Kutné Hory v poněkud okleštěné sestavě, přesto byla posílena o dva hráče áčka Štěpána Švejdu a Vojtěcha Krupičku. Z juniorů se navíc do sestavy dostal Matyáš Cvejn. Dalibor Nigrin a spol. v každé z prvních dvou třetin odskočili o gól a definitivní rozuzlení utkání přišlo v závěrečných minutách. To se postupně prosadili Dominik Záň a jmenovci Štěpán Švejda s Janem Švejdou a SKV zvítězilo v těžkém utkání 7:3. Jan Švejda zapsal pět bodů (3+2), Štěpán Švejda tři body (2+1).

„V první řadě chceme poděkovat soupeři za férové utkání a skvělou pořadatelskou službu! Očekávali jsme na palubovce tvrdé utkání plné osobních soubojů, což se naplnilo beze zbytku. Bohužel florbal tím dnes hodně trpěl, i přesto jsme se zodpovědným výkonem spokojeni a nakonec zaslouženě bereme tři body. Přejeme soupeři hodně štěstí do zbytku sezony včetně play up a budeme se těšit někdy příště v Kutné Hoře na viděnou!“ zhodnotil duel hrající kouč Benfiky Viktor Vondra.

Z rezervních mužských týmů se dařilo také mužům D. Ti vyhráli oba své duely a stále jsou ve hře o postup do sedmé ligy. Naopak neúspěšný víkend za sebou mají juniorky a dorostenci. Ti už podruhé nastoupili v nejvyšším koši, kde se naráží na prvotřídní kvalitu. Tentokráte padli s Libercem a Českou Lípou. Z mládežnických celků je ještě třeba vypíchnout dva triumfy starší žáků. Strži se tak udrželi ve třetím koši.

VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY:

Muži B:
FBC Kutná Hora - TJ SKV 4:7

Muži D:
TJ SKV - J.B.M. Praha 10:4
TJ SKV - F.C: Vorms Praha 9:2 

Juniorky:
Black Angels - TJ SKV 9:6
Sparta Praha - TJ SKV 7:4

Dorostenci:
TJ SKV - FBC Liberec 1:9
TJ SKV - FBC Česká Lípa 3:7

Starší žáci A:
TJ SKV - FbŠ Bohemians Praha 4 zelení 4:2
TJ SKV - FBC Draci Říčany 3:6
TJ SKV - FBC Pitbulls Kolín 5:4

Starší žáci B:
TJ SKV - ACEMA Sparta Praha PM 2:4
TJ SKV - TJ Sokol Petrovice I. 7:8
TJ SKV - FAT PIPE Traverza Mukařov 0:5
TJ SKV - Wizards DDM SO Praha 10 B 1:5

Elévové A:
TJ SKV - Kanonýři Kladno Bombers 8:5
TJ SKV - Butchis - Black 9:4
TJ SKV - Panthers Praha Black 4:3
TJ SKV - FbC Red Dragons Hořovice Arrax 7:3

Elévové B:
TJ SKV - Sport Eden Beroun 6:1
TJ SKV - FBC Draci žlutí 9:3
TJ SKV - Tatran Střešovice-Akademie Řepy 20:3
TJ SKV - Butchis - Red 10:8

Elévky:
TJ SKV - FbŠ Bohemians bílé 4:5
TJ SKV - FbŠ Bohemians zelené 8:5
TJ SKV - Prague Tigers Nehvizdy 5:1
TJ SKV - TJ Sokol Nové Strašecí 5:7

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.