Víkendové menu: Sobota i neděle budou plné ženského florbalu!

27. 9. 2013

Klub

3 minuty čtení

Mimo elitních týmů se do víkendových bojů zapojí ještě dalších šest týmů SKV. Rezervní celky žen společně se staršími žákyněmi nastoupí v neděli, elévové a juniorky již o den dříve.

Do boje poprvé vyráží i mužské béčko, které odehraje své premiérové zápasy ve druhé lize mužů. To je soutěž, která je pouze o úroveň níže než první liga, kterou hraje naše elitní mužstvo. Výběr Viktora Vondry se v sobotu střetne v Čakovicích s Athletics a v neděli vyzve Králův Dvůr na jeho půdě. Bude platit i nadále heslo, že pod Vikim se neprohrává?
 
V sobotu bude domácí vinohradská aréna hostit první turnaj elévů. Pořádající domácí celek se ve skupině popere o postup nejprve s Orkou z Horních Počernic a později s kouzelníky Wizards. Po odehrání těchto zápasů si ještě elévové počkají na poslední utkání, které rozhodne o jejich konečném umístění.
 
Juniorky v sobotu odjíždějí na výlet do Plzně. Ve městě piva a fotbalu se utkají s Českými Budějovicemi a domácí Slavií Plzeň. Tým vedený Vilémem „Vilasem“ Svobodou se bude muset srovnat s odchodem mnoha klíčových hráček v čele s loňskou kapitánkou Kristýnou Samake, uvidíme tedy, jak se s tím dívky kolem Báry Sladkovské vyrovnají.
 
Neděle bude ve znamení ženských celků. Na Vinohradech budou hrát svoji soutěž hned dva týmy žen. Ženská složka vyslala do letošní sezony hned tři seniorské týmy a trenéři Jirges s Očenáškem tak povedou své družiny v jedné lize proti sobě! B tým změří své síly s Kralupami nad Vltavou a později ještě s Novým Strašecím. C týmu se postaví céčková rezerva Bohemians a Příbram.
 
Nová kategorie starších žákyň se za doprovodu Gusty Ondrejčíka postaví v soutěži hrané systémem 3+1 Tatranu Střešovice, Mladé Boleslavi a Benešovu, v jehož domácí hale se bude turnaj odehrávat. Nově vzniklé kategorii přejeme mnoho úspěchů a věříme v další zdokonalování ženských týmů.
 

SOBOTA 28. 9. 2013:

Muži B:
20:00 Athletics Praha - TJ SKV (Čakovice)
 
Juniorky:
12:30 TJ X3M SKV – FBC UNITED Č. Budějovice (Plzeň)
15:30 TJ X3M SKV – Slavia VŠ Plzeň (Plzeň)
 
Elévové:
10:20 TJ X3M SKV – DDM Horní Počernice ORKA (Vinohrady)
11:40 TJ X3M SKV – Wizards DDM Praha 10 (Vinohrady)
+ zápas o umístění
 

NEDĚLE 29. 9. 2013:

Muži B:
17:00 T.B.C. Králův Dvůr - TJ SKV (Králův Dvůr)
 
Ženy B:
12:40 TJ SKV – FBC Kralupy n/V (Vinohrady)
15:00 TJ SKV – Sokol Nové Strašecí (Vinohrady)
 
Ženy C:
10:20 TJ SKV – FbŠ Bohemians C (Vinohrady)
13:50 TJ SKV – FbC Žraloci Příbram (Vinohrady)
 
Starší žákyně:
9:40 TJ X3M SKV – Tatran Střešovice (Benešov)
10:40 TJ X3M SKV – Florbalová akademie MB-D. Bousov (Benešov)
13:00 TJ X3M SKV – SK Florbal Benešov (Benešov)
 

Instagram

SKV Florbal

Společně K Vítězství

Začali jsme v partě kamarádů a malé tělocvičně o pár metrech. Postupem času se z nás stal velký klub, hrající elitní soutěže - Superligu mužů a 1. ligu žen.
Přesto jsme si však zvládli uchovat to nejdůležitější - rodinnou atmosféru a unikátní duch SKV.

Naším domovem je sportovní areál Sokola Vinohrady v samém centru Prahy. Místo s nesmazatelnou historií. Jsme hrdí, že jako součást Sokola můžeme psát její další kapitoly.